Adobe представила мобільну камеру Photoshop Camera з функціями ШІ

Компанія Adobe розробила додаток для смартфона, яки в реальному часі додає ефекти і фільтри до зображення з камери.

Камери в смартфонах і соціальні мережі в корені змінили спосіб створення і обміну контентом для людей з будь-яким рівнем навиків. І хоча індустрія дуже сильно просунулася в апаратній області, програмне забезпечення для фотозйомки на смартфоні, як вважає Adobe, залишає бажати кращого. Компанія переконана, що у неї є відповідь у вигляді Photoshop Camera – безкоштовного додатоку камери з функціями ШІ (штучного інтелекту), який допоможе користувачам розповісти свою унікальну історію.

Adobe стверджує, що додаток переосмислює можливості фотозйомки на смартфоні і приносить «магію Photoshop» прямо на етап захоплення кадру. В даний час ПО доступне тільки у вигляді попередньої версії (бажаючі можуть зареєструватися на офіційному сайті ) для пристроїв на базі iOS і Android, а повноцінний запуск відбудеться в 2020 році.

«У Adobe велика історія виведення на ринок революційних рішень для творчих людей. І протягом останніх кількох років ми використовували можливості штучного інтелекту (ШІ) для надання дивовижних функцій творчій спільноті за допомогою Adobe Sensei, нашої платформи та інфраструктури ШІ. Ми створили Photoshop Camera як додаток, в основі якого лежить Sensei в рамках нашого прагнення надати кожному потужні творчі інструменти, включаючи Photoshop. За допомогою Photoshop Camera і Photoshop Express ми розширюємо вибір інструментів для творчості», – написали розробники.

За допомогою Photoshop Camera можна знімати, редагувати і обмінюватися фотографіями і моментами – як природно обробленими, так і творчо переосмисленими за допомогою різних інструментів і ефектів. Завдяки Adobe Sensei додаток здатний розпізнавати об’єкти на фотографії і надавати рекомендації, а також автоматично застосовувати складні функції в момент зйомки (наприклад, застосовувати оптимізації для портретів, пейзажів, автопортретів, фотографій їжі і так далі), одночасно зберігаючи оригінальний знімок. Як стверджують розробники, ПО також розуміє технічні характеристики фотографії (тобто динамічний діапазон, тональність, тип сцени, області обличчя) і автоматично застосовує складні перетворення на основі цього.

Adobe називає Photoshop Camera – важливим етапом розширення платформи Creative Cloud на максимально широку аудиторію. Судячи з усього, додаток після повноцінного запуску буде поширюватися безкоштовно.

Джерело Adobe Blog

Не пропустіть