Адміністрація Трампа визнає, що загрози шпигунства Huawei було досить

«Війна» адміністрації Трампа проти Huawei привела до істотних втрат китайської компанії: в Huawei визнали, що продажі телефонів в цьому році знизилися на мільйони штук, а Google все ще планує відключити Huawei від оновлень Android.

Федеральний суд розглядає позов китайського гіганта до уряду США з приводу безпідставності висунутих проти неї претензій. У США немає доказів, на думку Huawei, що компанія якимось чином загрожувала національній безпеці Штатів. Тим часом, позиція уряду, викладена в новому судовому протоколі в газеті The New York Times, в основному зводиться до наступного: той факт, що Huawei може співпрацювати з державною службою безпеки Китаю, вже є достатньою підставою для заборони продукції і технологій компанії.

Відповідачі від США в суді стверджують, що сенс всіх недавніх дій був не в тому, щоб покарати Huawei, а в тому, щоб убезпечити споживачів в США. Іншими словами: мета виправдовує засоби.

Тим часом, засновник Huawei Рен Чженфей в недавньому інтерв’ю французькому виданню «Le Point» сказав, що, незважаючи на будь-який розвиток ситуації, Huawei і раніше буде активно працювати над мобільною операційною системою HongMeng в якості заміни Android.


Не пропустіть