Acer випускає компактну камеру SpatialLabs для створення 3D-фотографій і відео

Компанія Acer представила нову стереокамеру SpatialLabs Eyes спеціально для тих, хто хоче знімати 3D-фото та відео. Користувачі можуть не лише знімати 3D-контент, але й вести прямі трансляції у форматі 3D на YouTube та інших платформах, а також здійснювати 3D-відеодзвінки у Teams, Zoom та Google Meet. Компанія описує камеру як «компактну» і «кишенькову», з розмірами 4 x 2,6 x 0,9 дюйма.

Вона має роздільну здатність 8 мегапікселів на кожне око та вбудоване селфі-дзеркало, вкрите захищеним від погодних умов корпусом. Початківці можуть скористатися функцією електронної стабілізації зображення (EIS), а також автоматичним і сенсорним фокусуванням. Але досвідчені фотографи можуть налаштовувати результати зйомки в ручному режимі, що дозволяє їм регулювати світлочутливість, баланс білого та витримку.

Функція 3D-трансляції в реальному часі буде реалізована за допомогою версії 3.0 програвача SpatialLabs Player від Acer, а 3D-відеоконференції з високою роздільною здатністю стануть можливими завдяки віджету для відеодзвінків SpatialLabs від компанії. Він, звичайно, буде сумісний з лінійкою пристроїв SpatialLabs від Acer, включаючи ноутбуки з 3D-екранами, що не потребують окулярів. Але ви зможете переглядати 3D-контент, захоплений пристроєм, навіть на AR або VR-гарнітурах і 3D-проєкторах інших компаній.

Стереокамера Acer SpatialLabs Eyes Stereo Camera буде доступна у третьому кварталі цього року за ціною від $549 або €549 у США та Європі відповідно.

Джерело Engadget

Не пропустіть