Acer презентує конкурента флагманському монітору Samsung

Компанія Samsung незабаром повинна презентувати свій новий флагманський монітор нового покоління Samsung Odyssey G9. Головною фішкою моделі, серед іншого, повинен стати сертифікат VESA DisplayHDR 2000, що зробить його першим на ринку з такою фішкою.

Зараз виявилося, що монітор ще не вийшов, а вже отримав потенційного конкурента. Його випустить компанія Acer, модель буде фігурувати під модельним номером EI491CRG9. Згідно з тим описом, який є у Мережі, моделі отримають майже ту саму панель.

У нового монітора Acer буде використовуватися панель з діагоналлю 49 дюймів. Роздільна здатність повинна скласти 5120 х 1440 пікселів, частота оновлення складе 240 Гц, а пікова яскравість – 2000 ніт, що і є ключовою фішкою для сертифікації VESA DisplayHDR 2000. Крім цього, слід звернути увагу на підсвітку miniLED.

У моніторів є деякі відмінності, щоправда, до офіційного анонсу вони залишаються невідомими. Як мінімум, відрізнятися буде ціна, причому тут перевага на боці Acer. В рамках неофіційного попереднього замовлення ціна на монітор Acer складає 2300 доларів, а у рішення Samsung – 4600 доларів, і хоча офіційні ціни повинні бути значно нижчими, але монітор Acer при цьому все ще буде більш доступним.


Не пропустіть