Чому не можна залишати телефон заряджатися на всю ніч
А може все-таки можна? Коли ж ще його заряджати? Вдень ми на роботі або зайняті іншими невідкладними справами, ввечері треба переглянути всі новини і хто, що написав, а ось вночі…
Але краще все ж таки почати змінювати цю звичку на більш корисну і намагатися заряджати телефон у своїй присутності.
Коли ми залишаємо телефон на зарядці на всю ніч, то він відчуває підвищене навантаження. А точніше, навантажується акумулятор Вашого смартфона. До 100 відсотків він заряджається досить швидко (зарядні пристрої зараз випускаються досить потужні). А потім батарея починає “страждати”.
І зовсім скоро Ви з подивом помітите, що акумулятор починає “сідати” вже за годину, а то й за півгодини після того, як Ви від’єднали телефон від розетки.
Взагалі, для того щоб акумулятор прослужив Вам максимально тривалий час, необхідно підтримувати його заряд у діапазоні від 20 до 80 відсотків.
Більшість сучасних пристроїв оснащуються літій-іонними акумуляторами і часті заряди та розряди вище або нижче рекомендованого діапазону призводять до порушення роботи пристрою.
Ще одна небезпека криється в тому, що під час тривалої зарядки акумулятор може загорітися або вибухнути. Таке можливо, якщо у батареї є будь-які пошкодження (навіть якщо це і не помітно зовні).
У жодному разі не варто заряджати телефон на ліжку або обкладати його будь-якими предметами – перегрів акумулятора часто призводить до пожеж.
І зарядними пристроями намагайтеся користуватися оригінальними, оскільки неякісна зарядка також може призвести не тільки до поломки акумулятора, а й до пожежі.
Тож, якщо Ви хочете, щоб акумулятор і пристрій, у якому він перебуває, пропрацювали Вам довго, і водночас не пошкодили майно, що знаходиться поруч, то дозволяйте йому заряджатися тільки у Вашій присутності.