Помста від хакерів: на росії масові відключення світла
Українські хакери помстилися за ракетні обстріли 10 жовтня та руйнування інфраструктури і атакували пітерську енергокомпанію. У результаті частина Ленінградської області залишилася без світла.
Атака у відповідь на російські злочини відбулася днями, а деталі цієї атаки представники кіберспільноти розповіли учора.
Кіберспеціалісти зламали систему керування і викачали внутрішні документи компанії. Щоб їх обробити, знадобилося 2 дні. Згодом усі документи виклали у відкритий доступ.
“Ми це зробили без ракет і смертей: отримали доступ до системи управління і погралися з перемикачами. Так, недавні перебої електроенергії в ленінградській області – це справа наших рук”, – йдеться у повідомленні хакерів.