Нові Galaxy Fold зі складним екраном ламаються вже на другий день

Між іншим, ціна гаджета є досить високою - від 1500 до 2000 доларів.

Нагадуємо, що коли перша версія Galaxy Fold мала надійти у продаж, Samsung через низьку надійність гаджета відкликала його ще до випуску. Тестові зразки виходили з ладу вже на другий день після початку користування. Та минуло півроку і інженери доопрацювали модель, усунувши недоліки в її конструкції. Та цього недостатньо – Galaxy Fold продовжують ламатися.

Журналіст TechCrunch Брайан Хитер поскаржився на те, що на екрані його Galaxy Fold з’явилася пляма з битими пікселями. Судячи з фотографій, вона проступила в місці згину дисплея, хоча сам Хитрий запевняє, що не кидав смартфон, що не бив його, а між рухомими частинами ніколи не потрапляло ніяких сторонніх предметів.

Проте, тепер всі зображення, які виводяться на екран, псує та сама пляма, що з’явилася там невідомо звідки.

Незважаючи на те що Хитер дійсно не завдавав смартфону шкоди умисно, він допускає, що поява плями з битими пікселями могла статися через виробленої їм методики складання екрану. За його словами, щоб скласти смартфон навпіл, він натискав на середину екрану пальцем, а коли механізм спрацьовував, просто закривав конструкцію.

З огляду на, що Samsung категорично забороняє натискати на екран з силою, цілком можливо, що причиною поломки був саме він, а значить, провини виробника тут немає.

У той же час досить дивно, що кілька сильних натискань можуть вивести екран Galaxy Fold з ладу. Зрештою, Хитер провів з апаратом всього 27 годин, а значить, за цей час він міг закрити його 50, ну, від сили 100 раз. В умовах повсякденного використання, для якого нібито і призначений складаний смартфон Samsung, така кількість сильних натискань взагалі може вважатися статистичною похибкою, а значить, не повинна розглядатися в якості основної причини поломки.

Джерело techcrunch.com androidinsider.ru
Не пропустіть