YouTube могли використовувати для спілкування зі шпигунами КНДР
Таким чином агенти могли отримувати послання від влади країни
Видання Yonhap News знайшло підстави вважати, що популярний відеосервіс YouTube могли використовувати для спілкування зі шпигунами КНДР. Автори припускають, що в ролі ініціаторів послання могла виступити влада Північної Кореї, тоді як одержувачами могли бути агенти країни.
Дані припущення видання виникли не на порожньому місці. Два дні тому на офіційному YouTube-каналі державного радіо Пхеньяна був розміщений ролик під назвою “0100011001-001” із дивним змістом. У ролику жінка озвучує текст, назвавши його “завданням з аналізу інформаційних технологій університету дистанційного навчання для агентів експедиції № 719”. Найбільше видання збентежила наявність в тексті репліки “№ 23 – на сторінці 564, № 19 – на сторінці 479”, яку жінка говорила порядку хвилини. “Я поінформувала вас про основні завдання перевірки для учасників 719-ої експедиції. Це Пхеньян”, – повідомила диктор в кінці відео.
Тривалість самого відеозапису – 1 хвилина і 5 секунд. Його встигли переглянути близько 15 тисяч чоловік, а через кілька годин автори видалили публікацію.