Детальний огляд Oppo Reno3 Pro: ідеальний субфлагман? Характеристики, ціна, особливості смартфона

Смартфон для огляду наданий компанією OPPO

Є велика кількість користувачів, яким хотілось би отримати флагманський смартфон не через його потужний чіпсет, а через преміальний дизайн, хорошу камеру, враження від використання та різні фішки, яких немає у бюджетників. Раніше у них, по суті, не було вибору, адже розрив між середньобюджетними та флагманськими смартфонами був досить відчутним, але зараз з’явився окремий сегмент субфлагманських смартфонів, які пропонують флагманський користувацький досвід за більш доступною ціною.

Одним із таких смартфонів, безумовно, можна назвати Oppo Reno3 Pro, про який далі піде мова, адже смартфон націлений саме на покупців, яким потрібні флагманські відчуття, але не потрібні флагманські характеристики.

Характеристики Oppo Reno3 Pro

  • Дисплей: 6.5 дюйми, AMOLED, FullHD+, 90 Гц
  • Чіпсет: Qualcomm Snapdragon 765G
  • Оперативна пам’ять: 12 ГБ
  • Внутрішня пам’ять: 256 ГБ
  • Операційна система: Android 10 з ColorOS 7
  • Основна камера: 48 МП (основний) + 13 МП (телефото) + 8 МП (ультраширокий) + 2 МП (чорно-білий)
  • Фронтальна камера: 32 МП (ширококутний)
  • Стандарти підключення: NFC, GPS, Wi-Fi 802.11 ac, USB-C, Bluetooth 5.1
  • Автономність: 4025 мАг, швидка зарядка VOOC 4.0
  • Офіційна ціна в Україні: 17999 гривень (на момент написання огляду)

Дизайн та враження

Думаю, всі погодяться з тим, що дизайн – це дуже важлива складова сучасних смартфонів, адже вони спрямовані на те, щоб пропонувати флагманський дизайн, але не флагманські характеристики, і можу запевнити, що тут з ним усе в порядку. У нас на огляді темно-сіра, у якої є цікавий перехід. Смартфон лежить в руці дуже приємно, особливо хочеться виокремити товщину та вагу смартфона (товщина смартфона – 7.7 міліметра, вага – 171 грам).

Дисплей

Oppo Reno3 Pro оснащений справді флагманським дисплеєм діагоналлю 6.5 дюймів, роздільна здатність якого складає FullHD+ і з співвідношенням сторін 20:9. Дисплей яскравий, з хорошою кольоропередачею, а особливо здивувало те, що, незважаючи на загнуті грані, немає ніяких випадкових спрацьовувань сенсора та інших проблем, характерних для смартфонів із подібними дисплеями.

З інших фішок варто виокремити частоту оновлення 90 Гц, завдяки якій весь інтерфейс працює плавно, а також швидкий сканер відбитків пальців у дисплеї, який, у парі з розпізнаванням обличчя, розблоковує смартфон миттєво. Варто також згадати про фронтальну камеру, розташовану у лівому верхньому куті, оскільки, по-перше, вона розташована вдало, а по-друге, вона лише одна, що ще краще. Особисто мені цей дисплей по сукупності всіх його характеристик здається дуже схожим на дисплей Oppo Find X2 Pro, а це справді про щось та й каже. Огляд Oppo Find X2 ви можете прочитати за цим посиланням.

Також незабаром підготуємо огляд на молодшу версію, Oppo Reno3.

Чіпсет

Oppo Reno3 Pro отримав субфлагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 765G, який, безумовно, можна назвати одним із найбільш вдалих рішень цього року для нефлагманського сегменту. Саме завдяки цьому процесору остаточно відпала потреба у покупці дорогого флагманського смартфона, якщо хочеться достойної потужності, оскільки семисота серія чіпсетів Qualcomm остаточно закріпилася на ринку і показала себе, як чудові рішення для виконання будь-яких задач.

Під час тестування смартфон без підвисань та перегріву витримував суттєві навантаження. Протестовані ігри йшли плавно та без глюків. Загалом чіпсет показав себе достойно як в роботі з інтерфейсом, так і в плані автономності, яка, незважаючи на не рекордний об’єм акумулятора, справді непогана.

Пам’ять

Oppo Reno3 Pro, який у нас на огляді, оснащений 12 ГБ оперативної та 256 ГБ внутрішньої пам’яті, і цей об’єм можна назвати не просто достатнім, а навіть “із запасом”. Як 12 ГБ оперативної, так і 256 ГБ внутрішньої пам’яті вистачить навіть найбільш вибагливим користувачам буквально на роки вперед.

Автономність

Смартфон оснащений не рекордним акумулятором на 4025 мАг, який, тим не менш, дозволяє йому пропрацювати повний робочий день при змішаному режимі використання. Цілком можливо, що при менш активному сценарії використання, ніж у мене, смартфон зможе прожити й півтора дні.

Особливої уваги заслуговує справді класна швидка зарядка, що вже традиційно йде в комплекті зі смартфонами Oppo. Тут є підтримка технології VOOC 4.0, завдяки якій смартфон можна зарядити на 50 відсотків менш, ніж за півгодини. Потужність цієї швидкої зарядки складає 30W, і її можна назвати справді суттєвою перевагою над конкурентами.

Камера Oppo Reno3 Pro

Смартфон оснащений основною квадрокамерою, яка складається з головного модуля на 48 МП, телефото на 13 МП з двократним оптичним зумом, ультрашироким на 8 МП та чорно-білим допоміжним сенсором на 2 МП. Фронтальна камера, яка розташована у верхньому лівому куті дисплея, представлена одним ширококутним модулем на 32 МП.

Стандарти підключення та фішки

Одразу помітно, що Oppo Reno3 Pro позиціонується, як більш флагманський варіант, аніж Oppo Reno3, як мінімум, через стандарти підключення. На здивування, зараз мініджек 3.5 міліметрів для навушників – це прерогатива більш доступних смартфонів, і це чітко показує ситуація в модельному ряді Reno3, де молодша модель оснащена цим роз’ємом, а от старша – ні. Проте це не проблема, оскільки виробник додав у комплект якісні навушники з роз’ємом USB-C.

Хочеться окремо згадати про мультимедійні динаміки. Чесно кажучи, я не очікував побачити стереодинаміки у смартфоні, який не належить до флагманського сегменту, але вони тут є, і це тішить. І це при тому, що стереодинаміки не у всіх флагманах вартістю понад 1000 дол присутні.

Смартфон оснащений всіма сучасними стандартами: тут є і Wi-Fi 802.11 ac, і найновіший Bluetooth 5.1, і підтримка кодека Qualcomm aptX HD для якісного прослуховування музики через Bluetooth. Ну і, звичайно, на місці всі звичні для сучасного смартфона атрибути, такі як акселерометр, гіроскоп, компас, датчик наближення, GPS та інші. Варто також окремо зауважити, що роз’єм USB-C, який використовується для зарядки та синхронізації даних, підключений по шині USB 3.1.

На жаль, в Oppo Reno3 Pro відсутня функція безпровідної зарядки, а також немає вологозахисту за стандартом IPX, але це не суттєво, зважаючи на його вартість та інші корисні характеристики.

Висновки

Загалом смартфон вийшов справді приємним та цікавим. Безумовно, його не можна назвати флагманом через очевидні причини, Проте, це один із кращих субфлагманських смартфонів у своїй ціновій категорії.

Oppo Reno3 Pro – це чудовий варіант для людей, яким не потрібні надмірна потужність чи деякі надлишкові характеристики. За прийнятну ціну покупець отримає чудовий смартфон з хорошою продуктивністю, стильний сучасний дизайн, красиву і головне плавну оболонку, непоганий набір камер. Безумовно це один з кращих нових апаратів у своєму ціновому діапазоні і один з найкрасивіших смартфонів.

Не пропустіть