Realme X50 Pro Player, годинник Realme Watch, навушники, павербанки, та смарт телевізори – що Realme показала на презентації

Китайський бренд Realme, який сам по собі досить молодий, буквально кілька місяців назад гучно заявив про себе на українському ринку, і серед українців вже є багато її фанатів. Сьогодні в Китаї пройшла презентація, на якій ми побачили флагманський смартфон, годинник, навушники, павербанки та телевізори, і тут є про що розказати.

Realme X50 Pro Player

Спочатку нам показали Realme X50 Pro Player – це Realme X50 Pro, оптимізований під геймінг, але гірший за стандартну версію в деяких інших параметрах.

Характеристики Realme X50 Pro Player

  • Дисплей: AMOLED 6.44 дюйма, FullHD+ 90 Гц
  • Чіпсет: Snapdragon 865, є підтримка 5G
  • Оперативна пам’ять: 6 ГБ, 8 ГБ, 12 ГБ LPDDR5
  • Внутрішня пам’ять: 128 ГБ UFS 3.0
  • Автономність: 4200 мАг, 65W
  • Камера: основна (48 МП + 8 МП + 2 МП + 2 МП), фронтальна (16 МП + 2 МП)
  • Кольори: срібний, чорний
  • Стандарти підключення: Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.0, NFC, LTE, USB-C

Дисплей

Realme X50 Pro Player отримав дисплей AMOLED з частотою оновлення 90 Гц, роздільною здатністю Full HD+, є підтримка HDR10+ – словом, дисплей справді можна назвати топовим. Єдиною проблемою, на мою думку, є подвійна фронтальна камера, оскільки додатковий датчик глибини на 2 МП – це те, від чого можна було спокійно відмовитись заради красивого дизайну. Добре, що модуль фронтальної камери розташований у лівому, а не правому верхньому куті.

Чіпсет

Realme X50 Pro Player отримав чіпсет Snapdragon 865, який на даний момент є топовим, і тут нічого додати – кращого рішення на ринку поки просто немає.

Пам’ять

Варіант об’єму внутрішньої пам’яті лише один – 128 ГБ, і це справді добре, оскільки компанія нарешті перестала встановлювати у флагманські смартфони модулі пам’яті на 64 ГБ, що для стартової версії флагмана в наш час справді мало. От оперативної пам’яті аж три варіанти – 6 Гб, 8 ГБ та 12 ГБ, і особисто мені здається, що більшості користувачів вистачить і молодшої версії, в крайньому випадку варто взяти середню, а от 12 ГБ, на мою думку, поки не мають сенсу.

Автономність

Realme X50 Pro Player отримав такий самий акумулятор, як і Realme X50 Pro – 4200 мАг, чого, враховуючи екран та чіпсет, точно вистачить на цілий день автономної роботи від одного заряду акумулятора. Є підтримка швидкої зарядки потужністю 65W, яку зараз встановлюють у всі флагмани Realme, і її можна назвати справді флагманською. Компанія заявляє, що смартфон можна зарядити від нуля до ста відсотків буквально за 35 хвилин.

Фішки

Realme X50 Pro Player отримав декілька незвичних фішок – наприклад, графеновий шар між акумулятором та задньою кришкою для відведення тепла. Модель підтримує технологію HyperBoost 3.0, яка адекватно розподіляє ресурси смартфона під час гри, що можна назвати “ігровим режимом”. Коли цей режим увімкнений, перехід з Wi-Fi на мобільний інтернет відбувається майже з нульовою затримкою, що особливо важливо під час гри онлайн.

Realme X50 Pro Player отримав USB-C, NFC, Bluetooth 5.0, aptX HD, сканер відбитків пальців у дисплеї, а от бездротової зарядки немає.

Камера Realme X50 Pro Player

З камерою відносно версії Realme X50 Pro відбувся даунгрейд, він отримав основну квадрокамеру

Ціна

Це, на мою думку, той пункт, який робить смартфон одним з найкращих доступних флагманів на ринку в принципі. За версію 6/128 ГБ доведеться заплатити лише 380 доларів. Це, нагадаю, за флагманський чіпсет, AMOLED-дисплей з частотою оновлення 90 Гц, 5G, NFC, дуже хороший об’єм пам’яті та чудову автономність зі швидкою зарядкою. Це справді той смартфон, який можна сміливо рекомендувати, як варіант для покупки.

Realme Watch

Наступний продукт, про який варто розповісти – це перший смарт-годинник компанії, який вийшов під назвою… так, “Realme Watch”. На жаль, китайські компанії не можуть перестати копіювати Apple, і тут мова йде не лише про повністю злизану назву, але й про дизайн. Особисто я не розумію тенденції на квадратні смарт-годинники, оскільки круглі виглядають набагато красивіше естетично і більше нагадують традиційні наручні годинники з циферблатами. Але все це лірика, набагато цікавіше – а що ж пропонує нам перший смарт-годинник компанії Realme?

Почнемо з того, що це прямий конкурент Amazfit Bip від Xiaomi як в плані ціни, так і в плані дизайну та функціональності.

Годинник отримав IPS-дисплей діагоналлю 1.4 дюйма з роздільною здатністю 320 х 320 пікселів, показник PPI на рівні 323. Справа на корпусі – фізична кнопка управління. Годинник може відслідковувати частоту серцебиття 24/7, а також визначати рівень насичення крові киснем. Є підтримка відстеження 14 видів фізичних активностей, IP68, розумні сповіщення та можливість управління смартфонним плеєром музики прямо з годинника.

Насправді вся вищезгадана функціональність дійсно класна, особливо враховуючи ціну годинника, про яку я ще розкажу далі, але варто врахувати, що у цього годинника справді кращі характеристики та можливості у порівнянні з Amazfit Bip, особливо дисплей. Єдине, що мене непокоїть – немає заявленої інформації про час автономної роботи. Незважаючи на це, тільки по цих характеристиках можна сказати, що за 52 долари (а саме стільки коштує Realme Watch), годинник вийшов дуже непоганим. Також компанія випускатиме фірмові змінні ремінці за ціною 6.5 долара.

Realme Buds

Realme показала нам дві моделі true-wireless навушників у модельному ряду Buds: Realme Buds Q та Realme Buds Air Neo.

Realme Buds Air Neo

Молодша модель Realme Buds Q – це прямий аналог Redmi AirDots, і тут все зрозуміло – чудо неможливе, звук буде відповідати ціні, але варто все-таки згадати, що у навушників, незважаючи на ціну, буде підтримка швидкої зарядки потужністю 30W. Я не буду акцентувати на них увагу, оскільки поки що вони заявлені лише для китайського ринку, і невідомо, чи вийдуть на міжнародний взагалі. Офіційна ціна – 18$.

Realme Buds Air Neo – це вже цікавіше. Зовні вони повністю повторюють дизайн Realme Buds Air, які поки є найдорожчими навушниками компанії. Realme Buds Air Neo – це їхня дешевша версія, яка отримала MicroUSB замість USB-C, а також не підтримує бездротову зарядку. Навушники будуть доступні в червоному, зеленому та білому кольорах за ціною 40 доларів.

Realme Power Bank 2 та Power Bank 2 30W Dart

Після цього Realme показала нам два павербанки – Power Bank 2 та Power Bank 2 30W Dart. Єдина різниця між ними – зарядка потужністю 18W та 30W відповідно. Молодша версія коштує 13 доларів і почне продаватися вже сьогодні, а про старт продаж старшої поки нічого не відомо, як і про ціну.

Realme Smart TV

Ще однією новинкою компанії, яка особисто мене дуже зацікавила – телевізори Realme Smart TV. Новинка буде доступна в діагоналях 32 та 43 дюйма, і отримала справді цікаві фішки та хорошу ціну.

Телевізори працюють на чіпсеті MediaTek, якої до цього не було ні в одному телевізорі. В парі з ним працює 1 ГБ оперативної пам’яті, а внутрішньої пам’яті 8 ГБ. Телевізор працює на Android TV, тому користувачі можуть завантажувати програми прямо з магазину програм Google Play. Є вбудований плеєр Chromecast та підтримка Google Assistant, для кого є окрема виділена кнопка на пульті. Також на пульті є кнопки для YouTube, Amazon Prime Video та Netflix.

Обидва телевізори отримали підтримку Dolby Audio та FullHD дисплеї з максимальною яскравістю 400 ніт. Є підтримка технології Chroma Boost Picture Engine для покращення якості зображення, хоча всі ці технології по покращенню картинки часто досить сумнівні і викликають багато запитань, і їх краще зразу вимикати. Загальна потужність чотирьох динаміків – 24W. Варто окремо відзначити, що рамки по периметру дисплея дуже тонкі. Молодша версія коштує 170 доларів, а старша – 290 доларів, разом з телевізором користувачі отримують 6 місяців підписки YouTube Premium. Старт продаж назначений на друге червня.


Не пропустіть