У WhatsApp з’являться «гостьові чати»: можна буде спілкуватися навіть без акаунта
У тестовій версії WhatsApp для Android (2.25.22.13) з’явилась нова функція — гостьові чати, яка дозволить спілкуватися навіть з тими, хто не має акаунта в месенджері.
Суть нововведення — користувач WhatsApp зможе запросити до чату людину зі свого списку контактів, яка не має встановленого застосунка. Запрошений отримає посилання, перейшовши за яким відкриє текстовий чат із запрошувачем.
Від сторонніх сервісів ця функція відрізняється тим, що працює всередині самої екосистеми WhatsApp, без залучення зовнішніх інтеграцій. Завдяки цьому, обіцяють розробники, гостьові чати будуть безпечнішими, з єдиним дизайном і наскрізним шифруванням.
Однак функціональність обмежена: гість може надсилати лише текстові повідомлення та стікери. Фото, відео, GIF, голосові чи відеодзвінки — не підтримуються. До того ж чат можливий лише у форматі “один на один”, без групових діалогів.
Наразі ця функція доступна тільки у бета-версії, а отже, до офіційного релізу можливі зміни.