5 речей, які зміняться у найближчому майбутньому з допомогою технологій

Ми вже можемо помітити наскільки швидко змінюється наш світ. Технології мають все більший вплив на наше життя. Але попереду в нас ще кардинальніші зміни.

Експерт із кібербезпеки у компанії Dell Бернхард Отупал розповів про 5 істотних змін, що відбудуться вже незабаром.

Транспорт

Як вважає експерт, майбутнє за безпілотним транспортом. Приклади тестування такого транспорту маємо вже сьогодні. Безпілотники Tesla вже їздять вулицям США. У Ліоні (Франція) починають впроваджувати експериментальні маршрути. Ця система працює як Uber, але її автівки їздять без водіїв.

Думаю, через 20 років ми вже будемо користуватись літальними машинами. Кілька тижнів тому в Штутгарті (Німеччина) вже випробували перше літальне таксі“, – додав Отупал.

Освіта

У найближчому майбутньому кардинально зміниться система освіти. Дітей вже не вчитимуть християнської етики, натомість будуть основи етики. А от такі предмети як математика і фізика — зникнуть, для цих функцій у нас будуть комп’ютери.

Професії

В майбутньому зміняться багато професій. Звичайно, багато рутинних функцій будуть виконувати роботи. Та людям панікувати не варто. Все, що стосується мислення, творчості, креативу – цим продовжуватимуть займатися люди.

Гроші

Як каже Бернхард Отупал, незабаром фізичні гроші зовсім зникнуть. Їх замінять цифрові. Люди будуть розраховуватись за допомогою інтернету, гаджетів або кредитної картки.

Мови

Через 20 років, припускає експерт, ми створимо універсальну мову. Вже зараз діти користуються набором універсальних слів, які використовують для твітів та інших повідомлень в соцмережах. Це ж стосується емодзі та смайлів

Хто такий Бернхард Отупал? Бернхард є фахівцем високого класу в галузі кібербезпеки. Він працював у правоохоронній сфері понад 25 років. 7 років Отупал провів у Інтерполі, зокрема керував групою із розслідування фінансових і кіберзлочинів.
З 2010 року працює в Dell, застосовуючи свої знання і досвід у сфері цифрової криміналістики. Бернхард відповідає за кінцеві рішення для проектів з громадської безпеки, призначених для правоохоронних органів, для цифровізації міст тощо.
Джерело 24 Техно

Не пропустіть