5 причин, чому знімати на смартфон краще, ніж на звичайну камеру

Сучасні смартфони давно навчилися робити більш якісні знімки, ніж недорогі фотоапарати. І зараз все більше користувачів відмовляються від звичайних камер на користь мобільних. Тому ми зібрази топ-5 причин, чому смартфон буде кращим вибором від фотоапарата. Це звісно не стосується професійної зйомки.

1. Смартфони завжди під рукою

Зі смартфонами ми не розлучаємося практично 24 години на добу. Вдень гаджет постійно в кишені або сумці. У разі необхідності за лічені секунди ми можемо дістати його і зробити фото. Навіть вночі, коли знімати щось навряд чи доведеться, смартфон знаходиться поруч. А ось звичайна камера навіть у професійних фотографів не завжди під рукою.

2. Можливість миттєво ділитися знімками

При наявності інтернету кожним знімком на камеру смартфона можна відразу ж поділитися з друзями, відправивши його в соцмережах, мессенджері або на електронну пошту. Деякі камери теж можуть похвалитися такою функціональністю, але працюють вони зазвичай тільки через Wi-Fi, до якого вдається підключитися далеко не скрізь.

3. Мобільність смартфонів

На відміну від навіть невеликої мильниці, смартфон не вимагає особливих умов транспортування. Йому не потрібна спеціальна сумка з м’якими ущільнювачами, він легко поміщається в кишені брюк або куртки. Фотоапарати ж зазвичай мінімум втричі товщі класичного смартфона, причому це найкомпактніші з них.

4. Легкість використання камери смартфона

Інтерфейс управління камерою смартфона найчастіше максимально простий і інтуїтивно зрозумілий. Справитися з ним зможе навіть далекий від техніки користувач, адже від нього вимагається лише одне натискання на екран для спуску затвора.

У випадку зі звичайною камерою для зйомки в складних умовах доведеться освоїти перемикач режимів, регулювання експозиції, баланс білого та інші настройки.

5. Зручність редагування фото

На смартфоні отримане фото відразу ж можна відредагувати, додавши колір або обрізавши непотрібні об’єкти, що потрапили в кадр. У звичайних камер інструменти посткоррекції зустрічаються вкрай рідко, та й в силу відсутності повноцінного сенсорного екрану користуватися ними може бути не зовсім зручно.

Джерело Лайфхакер

Не пропустіть