5 міфів про зарядку смартфонів, в які продовжують вірити

Експерти розвінчали кілька популярних міфів, в які люди як і раніше вірять. Зокрема, мова йде про акумуляторні батареї смартфонів і інші мобільні пристрої.

Є думка, що встановлення телефону на зарядку в нічний час становить серйозну загрозу. Прихильники цієї ідеї вважають, що при такому способі зарядки акумулятор ризикує бути перезарядженим. У цьому випадку фахівці нагадують, що більшість сучасних моделей смартфонів оснащені спеціальним контролером. Цей пристрій дозволяє уникнути перезарядки шляхом простого відключення АКБ від джерела живлення.

Також живе в певних колах думка про те, що телефон варто ставити на зарядку тільки після повної розрядки. Думка вкоренилася з часів оснащення телефонів нікель-кадмієвих або нікель-металогідридними АКБ. Але сучасні батареї позбавлені «ефекту пам’яті».

Вважається також, що можна використовувати кабель для зарядки тільки від фірми виробника смартфона. Це помилка, так як головною вимогою до кабелю зарядного пристрою є його якість.

Також можна сміливо відповідати на дзвінки і переглядати повідомлення під час зарядки, але не варто активно захоплюватися іграми та інтернетом, так як це може привести до зносу батареї.

І не варто вірити різним додаткам, які допомагають заощадити заряд батареї або звільнити пам’ять. В реальній ситуації вони є всього лише джерелами настирливої ​​реклами.Не пропустіть