5 додатків, які варто видалити з вашого Android-смартфона

Є багато додатків, які не просто не приносять користі, але й перешкоджають адекватній та приємній роботі смартфона. Ми зібрали 5 додатків, які варто видалити зі смартфона, щоб використання смартфона було більш приємним та зручним.

У першу чергу слід позбутися додатків-клієнтів соціальних мереж, які ви використовуєте нечасто або готові замінити їх веб-версіями – особливо це стосується Facebook. Незважаючи на всі можливості, які пропонує додаток, він також споживає багато ресурсів вашої системи та погіршує автономність. У багатьох дослідженнях експертів саме додаток Facebook займає перше місце в топі додатків, які споживають найбільше ресурсів.

Як не дивно, але навіть абсолютно легкі на перший погляд додатки, такі як The Weather Channel та інші додатки для відображення погоди, насправді не такі, якими здаються. Конкретно у The Weather Channel, та й у багато його альтернатив, розробники вбудовують віджети, метеорологічні карти та багато інших сумнівних для більшості користувачів фішок, які просто споживають ресурси системи. Краще просто використовувати стандартний пошук погоди у Google, ніж жертвувати ресурсами системи заради красивого дизайну.

Для багатьох користувачів антивірусні програми на Android досі залишаються чимось потрібним, але слід розуміти, що антивірус не потрібний 90 відсоткам користувачів. При встановленні додатків з Google Play ви не зможете заразити свій смартфон, а антивірус буде просто споживати ресурси смартфона.

Ще однією поширеною легендою є те, що смартфон можна очистити чи прискорити за допомогою різних додатків-очисників, найпопулярнішим з яких є Clean Master, але ці додатки загалом досить однотипні і схожі один на одного. Слід розуміти, що такі додатки просто вбивають фонові процеси, які з часом все одно запустяться, але при цьому самі є додатковим фоновим процесом, через що лише сповільнюють роботу вашого девайса.

Також слід видалити та не використовувати вбудовані браузери від розробників смартфонів. Часто такі браузери набиті рекламою, а інколи і зливають персональні дані користувача. Краще видаляти такі браузери одразу та встановлювати Google Chrome чи інші популярні браузери, перевірені часом.

Не пропустіть