15-дюймові ноутбуки MacBook Pro потрапили під відкликання

Компанія несподівано оголосила про відгук деяких моделей MacBook Pro з верхнього цінового сегмента через заводський дефект батареї

На офіційному сайті Apple з’явилося оголошення про добровільне відкликання обмеженої кількості 15-дюймових MacBook Pro. Таке рішення було прийнято після того, як в пристроях був виявлений заводський брак. Представники компанії зазначають, що програма добровільної заміни поширюється не на всі актуальні ноутбуки.

В основному вона зачіпає 15-дюймові моделі серії Pro, які були випущені в період з вересня 2015 по лютий 2017 року. Уразливі пристрої можна ідентифікувати за серійним номером. Про високу небезпеку загоряння заговорили після того, як на сайті Reddit з’явилося повідомлення про незвичайний інцидент.

Ноутбук користувача, підключений до мережі, раптово загорівся і вибухнув практично у нього в руках. На щастя, власник не постраждав, чого не можна сказати про недешевий пристрій. Потерпілий в терміновому порядку звернувся в Apple Store і зажадав замінити гаджет.

Щоб переконатися, що в поломці винен не сам власник, представники компанії провели комплексну діагностику. В ході тестування була встановлена реальна причина загоряння. Виявляється, що ноутбук був оснащений бракованою батареєю. Заводський дефект привів до її перегріву і займання. Після цієї неприємної історії Apple запустила програму добровільної заміни.

Головним пріоритетом компанії залишається безпека клієнтів, тому вона закликає не використовувати небезпечні пристрої. Apple надала можливість користувачам ноутбуків серії Pro перевірити їх на предмет пожежної небезпеки.

Щоб перевірити, чи підходить гаджет під програму відкликання, потрібно виконати наступні маніпуляції: 1. Відкрити меню Apple. 2. Вибрати пункт «Про це Mac». 3. Скопіювати серійний номер продукту. 4. Перейти за посиланням. 5. Вставити її в спеціальне поле і отримати інформацію про те, чи потрапляє пристрій під програму відкликання.

Якщо ваш ноутбук потрапляє під програму заміни, краще якнайшвидше звернутися в офіційний сервіс. Це точно не той випадок, щоб сподіватися на щось і ризикувати своєю безпекою і дорогим пристроєм.


Не пропустіть