Зображення чохлів підтвердили новий дизайн OnePlus 10 Pro

Ми вже бачили якісні рендери смартфона OnePlus 10 Pro та фото алюмінієвої болванки, яка використовується виробниками чохлів. А зараз у Мережі опубліковано зображення від виробників чохлів, і вони підтверджують дизайн пристрою. Власне, всі картинки всіх трьох витоків повністю сходяться.

У OnePlus 10 Pro, як і раніше, буде камера Hasselblad, але оформлена вона інакше – у великому квадратному виступі, візуально з’єднаному з бічною гранню. Ймовірно, компанія використовує більші датчики, якщо знадобилося настільки збільшувати виступ камери. Але самих датчиків тепер менше: три замість чотирьох. Перископний модуль не візуалізується, але це не означає, що його не буде – все-таки це технічний момент, який не так вже й важливий для виробників чохлів.

OnePlus буде побудований на топовій однокристальній системі Snapdragon 8 Gen 1 (це офіційна назва SoC, раніше відомої як Snapdragon 898), отримає екран AMOLED діагоналлю 6,7 дюйма з роздільною здатністю 3216х1440 пікселів, кадровою частотою 120 Гц в куті фронтальної камери, акумулятор ємністю 5000 мА·г з підтримкою зарядки потужністю 125 Вт, 12 ГБ ОЗУ.

Прем’єра всієї лінійки OnePlus 10 очікується у першому кварталі 2022 року.

Джерело Gizchina
Не пропустіть