Знаменита Google Camera стала ще кращою. Що оновили

Google Camera отримала велику кількість оновлень

Буквально вчора Google в ході своєї офіційної презентації показала нам свій флагманський смартфон Pixel 5 та середньобюджетний Pixel 4a 5G. Як завжди, смартфони Pixel цікаві в першу чергу своєю програмною, а не апаратною частиною – особливо це стосується камер, адже Pixel завжди були лідерами в плані зйомки, незважаючи на не топові сенсори на 48 МП, 64 МП чи навіть 108 МП.

На своїй презентації компанія Google приділила чимало уваги змінам у своєму фірмовому додатку клієнті камери, який буде встановлений з коробки на Google Pixel 5 та Pixel 4a 5G. При цьому не варто забувати, що з часом порти нової версії GCam стануть доступними і для інших пристроїв, хоча для цього доведеться зачекати деякий час.

Перш за все, слід згадати про те, що тепер Google додала до HDR+ брекетінг експозиції, завдяки якому фотографії стануть більш чіткими. Тим не менше, не слід очікувати різкої зміни в чіткості фото, адже компанія використовує брекетінг експозиції ще з часів першого покоління Google Pixel.

Також користувачам буде доступний оновлений режим Night Sight, який тепер можна використовувати і при зйомці портретних фотографій. З’явилися і нова фішка портретного світла, яка дозволяє міняти освітлення лиця на фотографії, причому це можна буде зробити і зі старими фотографіями через додаток Google Photo.

Ще одним важливим нововведенням, якого фанати Pixel очікували вже досить давно, стали нові режими стабілізації: Locked, Active та Cinematic Pan, і саме останній режим буде найцікавішим – смартфон зніматиме відео в 60 кадрів на секунду, а тоді сповільнювати у два рази для максимальної плавності.

Джерело GSMArena
Не пропустіть