Українці знайшли спосіб як обійти блокування телеканалів

В першу чергу це стосується тих громадян, які використовують супутникове телебачення.

Блокування пройшло 28 січня 2020 року. Після цього більшість українських каналів стало неможливо дивитися через супутник. До кодування сигналу приєдналися всі найбільші українські медіа-групи.

Більшість українців не захотіли платити за улюблені телеканали і просто почали дивитися те, що було безкоштовно, а ось деякі «мудреці» і зовсім зуміли обійти кодування.

Так, наприклад один з українських провайдерів розповів, що по всій Україні їм надходить близько 20 тисяч дзвінків в день, а у майстрів по налаштуванню телебачення практично немає вихідних останнім часом.

При цьому небувалий ажіотаж можливий лише в разі перших декількох тижнів, далі очікується спад зацікавленості з боку українців на розблокування каналів.

Глава департаменту, який відповідає за прикладні дослідження в групі компаній StarLightMedia Орест Белоскурський розповів про те, що спостерігається різкий скачок підвищення попиту на ефірне цифрове телебачення (Т2) .Так, з моменту кодування від 28 січня майже 600 тисяч користувачів перейшли на Т2, але незважаючи на це, супутникове телебачення все ще займає лідируючі позиції на ринку.

При цьому кількість людей, які вибрали інтернет телебачення порівняно невелике і становить 118 тис. абонентів. За словами відомого медіаексперта Олександра Глущенка січень і лютий 2020 року показали, що велика частина нестабільної  аудиторії перейшла на ефірне цифрове телебачення Т2. Ключова причина для такого вибору дуже проста – воно є безкоштовним.

Варто відзначити, що кодування, які пройшли місяць тому є не остаточними і в майбутньому великі медіахолдинги не виключають можливість нових кодувань.

При цьому українці мають кілька альтернатив:

  1. Телебачення через інтернет-провайдера або IPTV. Безліч різноманітних сервісів, таких як Megogo, YouTV, Divan.tv і інші зможуть задовольнити бажання кожного.
  2. Телебачення стандарту Т2. Для того, щоб мати безкоштовний доступ до всіх українських телеканалах потрібно просто купити спеціальний приймач.
  3. Телебачення онлайн.
  4. Платна підписка на супутникове ТБ.
Не пропустіть