Живі фото Samsung Galaxy Z Fold4 та Galaxy Z Flip4 з’явилися в Мережі

У Мережі з’явились живі фотографії Samsung Galaxy Z Fold4 та Galaxy Z Flip4. Офіційно презентувати їх планують 10 серпня, але у Мережі вже з’являються дані про їхні характеристики. Крім цього, Samsung Galaxy Z Fold4 вже з’явився в німецькому відділі Amazon.

Модель оснащена зовнішнім екраном з діагоналлю 6.2 дюйма, і внутрішнім 7.6 дюйма, у обох випадках частота оновлення складає 120 Гц. За роботу буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, модель отримає досить великий об’єм пам’яті та допрацьовану камеру. Ціна моделі поки залишається невідомою, але очікується, що вона буде приблизно такою самою, як у попередника.

Новий Samsung Galaxy Z Flip4 отримає флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1. Як заявляє інсайдер, який опублікував фотографію, відмітив, що складка на екрані присутня, але вона не настільки помітна, як у актуальному поколінні (цього вдасться досягти завдяки оновленому шарніру). Крім цього, у смартфона має бути збільшений зовнішній дисплей та акумулятор. Вартість нового Galaxy Z Flip4 має бути трохи нижчою, ніж у попередника.

Джерело Slashleaks Slashleaks

Не пропустіть