Засновник Rozetka закликав готуватися до дефіциту побутової техніки

На думку співзасновника найбільшого в країні маркетплейсу Rozetka В. Чечоткіна, висловленому ним в інтерв’ю Forbes, найближчим часом на українському ринку побутової техніки з’являться перші ознаки дефіциту. За словами підприємця, дистриб’ютори роблять все, що від них залежить, щоб не допустити виникнення дефіциту. Через зруйновані ланцюжки поставок і нестабільний курс гривні вжитих ними заходів недостатньо.

Чечоткін висловив переконання в тому, що на тлі зниження курсу гривні і попиту, що впав, на побутову техніку продажі складських залишків відчутно сповільняться. Водночас українським споживачам слід бути готовими до суттєвого скорочення асортименту представленої на ринку побутової техніки.

За словами Чечоткіна, в умовах дефіциту придбати звичайну пральну машину або холодильник не складе. А ось купити щось особливе вже не вдасться. Співзасновник Rozetka вважає, що ринок побутової техніки буде врятовано малими підприємцями. Вони постачатимуть її невеликими партіями з Польщі, КНР, Німеччини та інших країн. Розраховувати на широкий асортимент найближчим часом українським споживачам не варто. Крім цього, побутова техніка, що завозиться в країну невеликими партіями, обходитиметься дорожче.Не пропустіть