Запущено публічне тестування AR-гри Minecraft Earth

Компанія Microsoft оголосила про прийом реєстрацій на завантаження гри Minecraft Earth з Play Маркета і про початок закритого тестування її бета-версії.

Володарі пристроїв, що працюють на Android, можуть оформити попередню реєстрацію, щоб отримати повідомлення, коли гра стане їм доступна. Крім того, можна залишити заявку на сайті Minecraft, і розробники сповістять вас про те, коли бета-версію гри можна буде завантажити.

Підготовлено два варіанти бети — для Android і iOS. Для реєстрації в програмі бета-тестування потрібен канал Microsoft або Xbox, а також потрібно вказати платформу, на якій працює ваш смартфон, країну проживання, поштовий індекс (незрозуміло, навіщо) і адресу електронної пошти, на яку надалі буде надіслане посилання на завантаження гри.

Розробники забезпечили сумісність Minecraft Earth зі смартфонами і планшетами на Android 7.0 або вище (з ARCore) і iOS 10 і вище (з ARKit). Пристрої з більш ранніми версіями операційних систем не підтримуються. Бета-тестувальники безкоштовно отримають додатковий контент в грі.

Minecraft Earth – це версія Minecraft, в яку можна грати на смартфонах і планшетах в доповненій реальності. У цій грі гравці можуть взаємодіяти один з одним і навколишнім світом: збирати ресурси, виконувати завдання, створювати споруди і бачити творіння інших геймерів. Крім того, можна буде об’єднуватися в команди і змагатися з командами супротивників. Чим більше людина грає, тим вище шанс виявити рідкісні об’єкти, які можна використовувати в облаштуванні своєї частини відкритого світу Minecraft.

Дата офіційного релізу Minecraft Earth поки невідома. Гра буде безкоштовною, але напевно з монетизацією на продажу віртуальних товарів.Не пропустіть