З’явилися перші якісні зображення Xiaomi Mi Mix 4

Авторитетний інсайдер Ice Universe, який часто ділиться достовірною ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, залишив на своїй сторінці в Twitter невелике повідомлення про Xiaomi Mi Mix 4.

За його словами, флагманський смартфон буде оснащений новим поколінням підекранної фронтальної камери, яку можна буде побачити неозброєним оком. Він також супроводжував своє повідомлення новими якісними зображеннями Xiaomi Mi Mix 4.

Смартфон Xiaomi Mi Mix 4 повинен бути побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 888 Plus і оснащений двома стереодинаміками і NFC. Корпус повинен відповідати ступеню захисту IP68.

Нещодавно пристрій вже пройшов сертифікацію 3C, яка підтвердила, що смартфон обладнаний двома акумуляторами ємністю по 2430 мА•год. Xiaomi Mi Mix 4 повинен підтримувати швидку 120-ватну провідну та 70-ватну бездротову зарядку.

Xiaomi Mi Mix 4 стане першим смартфоном з новою фірмовою прошивкою MIUI 13, яка повністю усуне поточні проблеми MIUI 12.5 і принесе більше функціональних оновлень.

Раніше те ж джерело повідомило, що підекранна камера смартфона Samsung Galaxy Z Fold 3, оснащеного гнучким дисплеєм, буде помітна, як показано на наступному зображенні.

Ice Universe точно спрогнозував анонси різних датчиків зображення Samsung, передбачив появу на ринку смартфонів з «екранами-водоспадами», як у Vivo Nex 3, і анонс Xiaomi Mi Mix Alpha з оперізувальним екраном.

Джерело Тwitter
Не пропустіть