З’явилися перші дані про друге покоління “розумних” годинників Xiaomi Mi Watch

Їх так багато, що якось складно сумніватися в їх достовірності

Буквально недавно, в кінці 2019 року, Xiaomi представила свій перший “розумний” годинник – Xiaomi Mi Watch. Пристрій вийшов досить спірним, в результаті чого, як видно, компанія вирішила практично відразу випустити його в другому поколінні. У мережі з’явилися перші дані, що стосуються саме цієї новинки компанії.

Якщо вірити даним інтернет-інсайдерів, то Xiaomi Mi Watch 2 отримають не “обрубаний” дизайн, як було в першій версії, а більш елегантний – той, який нас чекає в прийдешніх Oppo Watch. Годинники отримають скруглений з усіх боків дисплей, а також покращений датчик для підрахунку частоти серцевих скорочень. Також пристрій, можливо, буде працювати на базі неанонсованого процесора від Qualcomm, мати 2 ГБ оперативної пам’яті і 16 ГБ пам’яті постійної. Старша версія отримає 3 і 32 ГБ відповідно.

Згідно з наявними даними, анонс Xiaomi Mi Watch 2 повинен відбутися в другій половині цього року, одночасно з новим флагманом Xiaomi Mi 10S. Ціна ж нового “розумного” годинника компанії буде перебувати на рівні 288 доларів.

Джерело iGeek
Не пропустіть