З’явились перші дані про OnePlus 9 Pro

Багато виробників смартфонів планують презентувати свої флагманські рішення на початку наступного року. В числі перших мають презентувати флагманський модельний ряд Galaxy S21. Очікується, що вже через місяць-два після нього мають презентувати флагманський модельний ряд OnePlus 9.

Минулого тижня у Мережі з’явилися деякі дані про модель OnePlus 9, а зараз флагманський OnePlus 9 Pro з’явився у базі даних бенчмарка Geekbench. Девайс фігурує у бенчмарку під назвою “LuBan LE2117”. Остання частина є кодовим модельним номером OnePlus 9 Pro. Модель працює під управлінням операційної системи Android 11 та оснащена 8 ГБ оперативної пам’яті.

Материнська плата фігурує під кодовим модельним номером “lahaina”, її чіпсет має базову тактову частоту 1.8 ГГц. У бенчмарку цей чіпсет набрав 1122 бали у одноядерному та 2733 бали у багатоядерному тестах. Після аналізу результату бенчмарка китайським інсайдером стала відома конфігурація чіпсета, яким є поки офіційно не презентований флагманський Qualcomm Snapdragon 875. У склад чіпсета входять чотири енергоефективні ядра з тактовою частотою 1.8 ГГц, три продуктивні ядра з частотою 2.42 ГГц та одне флагманське ядро з тактовою частотою 2.84 ГГц.

Вже відомо, що смартфони модельного ряду OnePlus 9 будуть оснащені AMOLED-дисплеями з флагманською частотою оновлення. Є інформація про те, що у топової версії частота оновлення складе 144 Гц, у той час як стандартний OnePlus 9 буде оснащений дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц. Також відомо, що у смартфонів буде підтримка швидкої зарядки потужністю 65W і швидкої бездротової зарядки потужністю 40W.

Джерело 91mobiles
Не пропустіть