YouTube тестує інструмент, який перевіряє порушення авторських прав під час завантаження відео

Система дає користувачам можливість вирішувати проблеми, які можуть вплинути на видимість відео.

YouTube почав тестування системи, яка перевіряє відео, який тільки завантажується на платформу, на можливі порушення авторських прав. Згідно зі знімком екрана, наданим консультантом із соціальних мереж Меттом Наваррою, цей інструмент перевіряє відео на «будь-які проблеми, пов’язані з авторським правом, які можуть обмежити його видимість». У ньому наголошується, що користувач може вирішувати потенційні проблеми до публікації відео.

Ресурс Engadget зв’язався з YouTube для отримання більш докладної інформації про інструмент, який, схоже, поки буде працювати тільки на настільних комп’ютерах. Імовірно, він використовує систему Content ID YouTube, яка контролює службу на предмет порушень авторських прав. Правовласники, які виявили порушення за допомогою Content ID, можуть заблокувати перегляд відео, самостійно його монетизувати або відстежувати статистику переглядів.

Нововведення може допомогти захистити користувачів від випадкових порушень, а також зменшить кількість випадків піратства на YouTube.

Джерело engadget

Не пропустіть