YouTube Music тепер доступна і на Apple Watch

Google втішила фанатів наручної електроніки компанії Apple – тепер для платформи WatchOS, на якій працюють смарт-годинники Apple Watch, буде доступний додаток YouTube Music. Що цікаво, для Wear OS, операційної системи від Google для смарт-годинників, цей сервіс досі не презентували, що багато каже про зацікавленість Google у користувачах продукції Apple.

Зараз додаток YouTube Music доступний для завантаження у App Store для Apple Watch. Також тепер на смарт-годинниках Apple доступне розширення YouTube Music у вигляді плеєра, який дозволяє керувати відтворенням музики, лайкати її та транслювати. Також доступні рекомендації, які базуються на індивідуальних смаках кожного користувача.

Згідно із заявою компанії Google, власникам YouTube Music Premium будуть доступні колекції треків, можливість вибору варіанта трасляції та управління відтворенням. Доступні альбоми, плейлисти, завантаження та вкладка “останні” з історією відтворень. Новий додаток YouTube Music доступний для завантаження власникам Apple Watch Series 3 та новіших моделей, на які встановлена watchOS 6 та новіші версії цієї операційної системи. Також для роботи, зрозуміло, потрібен iPhone.

Джерело Android Police

Не пропустіть