Якими будуть смартфони у 2021 році?

Експерти вважають, що цього року виробники смартфонів будуть більше приділяти увагу збільшенню потужності процесорів, створювати бездротові швидкі джерела підзарядки, збільшувати місткість акумуляторів та поліпшувати роботу сенсорних дисплеїв.

У 2021 році бездротова зарядка стане поширеною та навіть бюджетні моделі почнуть випускатися з нею. Відмова від кабелів – ось головний тренд. Також в пріоритеті буде відсутність рамок у смартфоні, збільшення дисплею та поява нових функцій, зокрема, в області збору медичної інформації. Наприклад, вимірювання температури тіла, вимір рівня кисню та тиску, проведення електрокардіограми та інше.

Головним негативним аспектом сучасних смартфонів фахівці вважають високу вартість й зловживання технологією 5G, яку пхають в кожну назву нової моделі. Крім того, виробники пристроїв беруть участь в негласних перегонах камер: при цьому їх цікавить тільки кількість об’єктивів, а не якість фотографування.

Як раніше повідомляв ITsider, експерти надали поради правильної підзарядки смартфона.

Також рекомендуємо ознайомитися з нашим ексклюзивним матеріалом – Топ-10 найдивніших телефонів минулого: відвертий сміх і напад ностальгії.

Джерело ndroidauthority.com wsj.com techradar.com

Не пропустіть