Як зателефонувати за допомогою Windows 10?

А що, так можна було?

З моменту офіційного релізу операційної системи Windows 10 уже пройшло 4 роки. Незважаючи на це, функціональні можливості її розширюються і досі.

За цей термін в десяту «вінду» додали масу нових функцій, а сьогодні, 8 вересня 2019 року, одної з таких стало більше. Відтепер усі користувачі комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв, що працюють на її базі, мають можливість здійснювати голосові дзвінки через мережу стільникового оператора.

Дзвонити можна як на номери в межах країни, так і за її межами на будь-які міжнародні, що, поза будь-якими сумнівами, є величезним плюсом для тих, хто часто спілкується з використанням голосового зв’язку.

Лічені години назад відбувся реліз нової версії додатка Your Phone ( «Ваш телефон»), скачати який можна з магазину Microsoft Store, де вона доступна абсолютно безкоштовно. Це оригінальне програмне забезпечення від творців десятої «вінди», яке працює зі смартфонами на базі Android і iOS.

Його функціональні можливості постійно розширюються, але здебільшого такі виявляються доступні саме на «зеленому роботі». Тепер, зараз, за ​​допомогою цього додатка прямо через Windows 10 можна здійснювати голосові дзвінки, тобто використовуватимуться мікрофон і динамік комп’ютера, ноутбука або іншого пристрою. У ряді випадків це може бути зручно.

Так, зокрема, через додаток Your Phone можна зателефонувати з будь-якого номеру прямо з-під операційної системи Windows 10. У такому випадку дзвінок зробить смартфон на базі Android, підключений до «вінди» якимось чином. Він буде передавати всі відомості на комп’ютер в режимі реального часу, в результаті чого ніяких складнощів під час дзвінка не виникне.

Компанія Microsoft відзначає, що нова можливість поки що проходить бета-тестування, тому в неї роботі можуть виникати різні неполадки і баги. Всі такі будуть усунені в найближчі кілька тижнів за рахунок «зворотного зв’язку» від користувачів. Крім стандартних функцій, під час дзвінка можна набирати додаткові цифри, відключати мікрофон, скидати дзвінок і виконувати інші дії.

При цьому дзвонити можна як на будь-які номери, набираючи їх щоразу заново, так і на такі зі списку контактів. Все це може бути дуже зручно в ряді випадків. Функціональні можливості даного програмного забезпечення продовжать розширюватися і далі, в результаті чого у користувачів незабаром буде ще більше можливостей, ніж у даний час.

Підвищена ступінь інтеграції Android і Windows 10 можлива за рахунок того, що перша не має будь-яких обмежень в цьому плані, чого не можна сказати про iOS, при використанні якої користувачів iPhone і iPad всіляко контролюють і обмежують. Саме тому дзвонити через «вінду», використовуючи «айфон» в якості проміжної ланки, не можна.


Не пропустіть