Як замовити довідку з України, якщо ти за кордоном?

Юридична компанія «Ваш Документ» надає можливість українцям, які перебувають у рідній країні та за її межами, замовити онлайн довідки та документи, що їх виготовляють державні установи, та отримати їх зручним способом: рекомендованим листом або кур’єрською доставкою.

Компанія виготовляє довідки, витяги та документи, що видає РАЦС, Міністерство юстиції, Міністерство освіти, Департамент соціальної допомоги та інші українські установи. Тут можна замовити документи під ключ для надання в певній країні світу. У такому разі буде виготовлено довідку чи інший документ, здійснено його переклад на потрібну мову та поставлено апостиль.

Ваш Документ — українська компанія, яка цінує час і фінансові ресурси своїх клієнтів. Тому їм не потрібно спеціально приїжджати в Україну, збирати документи, необхідні для оформлення замовлених довідок, дублікатів свідоцтв або витягів із державних реєстрів, та привозити їх до офісу. Усі персональні дані та копії документів надсилаються в режимі онлайн. Для цього компанія створила сучасний сервіс зі зручною навігацією і надійним захистом даних клієнтів.

Як стати клієнтом компанії «Ваш Документ»

Щоб замовити виготовлення будь-якої довідки за допомогою сервісу «Ваш Документ», потрібно зареєструвати акаунт. Таким чином особа підтверджує свою дієздатність та достовірність і актуальність персональних даних. Процедура реєстрації займає лише кілька хвилин. У реєстраційну форму слід внести таку особисту інформацію:

 • прізвище та ім’я;
 • адресу електронної пошти;
 • номер телефону.

Усі внесені дані надійно зберігатимуться в Особистому кабінеті клієнта сервісу. Компанія гарантує повну конфіденційність.

Щоб співробітник компанії «Ваш Документ» мав можливість виготовити потрібну довідку, клієнту слід оформити на нього доручення. Якщо особа перебуває на території України, його потрібно оформляти в нотаріуса. За кордоном необхідно звертатися до Консульства України, працівники якого мають повноваження на нотаріальне посвідчення доручень. Якщо клієнт замовляє кур’єрську доставку виготовленого документа, його привезуть за вказаною адресою. Замовнику залишиться лише підтвердити кур’єру свої дані.

Як замовити дублікат свідоцтва про народження

В Україні РАЦСи видають дублікат Свідоцтва про народження на підставі копії його оригіналу чи наданої персональної інформації. Якщо клієнт не може надати копію оригіналу, він вказує в Особистому кабінеті, зареєстрованому на сайті компанії «Ваш Документ», таку інформацію:

 • прізвище, ім’я та по батькові особи, на яку видано свідоцтво;
 • дату й місце видачі свідоцтва.

Слід перевірити, чи правильно вписані всі дані, та натиснути на кнопку «Замовити». Працівник сервісу оперативно зв’яжеться із клієнтом і уточнить усі деталі замовлення.

Українцям, які перебувають за кордоном, дублікат свідоцтва про народження потрібен, щоб:

 • виправити помилкові дані в закордонному паспорті;
 • подати клопотання про отримання чи набуття громадянства іноземної держави;
 • оформити шлюб на території іноземної держави.

У різних країнах термін дії повторних документів, виданих РАЦСом, має певні часові обмеження. Тому, перш ніж замовляти дублікат документа, слід поцікавитися терміном його дії для конкретної процедури.

Як замовити повторне свідоцтво про зміну прізвища

Щоб працівники сервісу «Ваш Документ» могли виготовити повторне Свідоцтво про зміну прізвища, клієнту потрібно в Особистому кабінеті надати:

 • Копію оригіналу свідоцтва про зміну прізвища. За відсутності оригіналу, в Особистому кабінеті вказується така інформація: ПІБ замовника дубліката на момент народження, ПІБ його батьків, номер актового запису про народження (вказаний у свідоцтві про народження).
 • Копію закордонного чи внутрішнього паспорта. У разі використання закордонного паспорта подається копія 1 сторінки, а для внутрішнього — 1, 2, 3, 4, 10, 11 сторінок. Якщо внутрішній і закордонний паспорт прострочені, потрібна копія іншого посвідчення особи. Якщо клієнт уже набув громадянства країни, у якій проживає наразі, то він надає копію посвідчення особи.
 • Копію свідоцтва про шлюб. Вона потрібна в разі зміни прізвища після одруження та відсутності внутрішнього паспорта. Прізвище замовника дубліката не збігатиметься із вказаним у свідоцтві про народження.

Після того як клієнт завантажить в Особистому кабінеті копії всіх документів і вкаже необхідну інформацію, йому залишиться лише натиснути на кнопку «Замовити». Співробітник компанії оперативно йому передзвонить і оформить замовлення.Не пропустіть