Як закрити акаунт в Instagram

Сховайте свої фотографії та відео від сторонніх

Якщо ви не любите публічності і не бажаєте, щоб ваш контент переглядали незнайомці, закрийте свій профіль.

Після цього всі додані до нього історії і пости будуть доступні тільки вже існуючим підписникам і людям, яким ви дозволите підписатися на вас у майбутньому.

Навіть якщо ви додасте до фотографії хештег, сторонні не зможуть знайти її в пошуку. Крім того, ваш контент не потраплятиме до рекомендацій.

Після закриття акаунта ви у будь-який момент зможете знову зробити його відкритим.

Як закрити профіль в Instagram через мобільний додаток

Відкрийте «Налаштування». Перейдіть до розділу «Конфіденційність» → «Конфіденційність облікового запису» і увімкніть опцію «Приватний обліковий запис».

Щоб відкрити профіль, знову натисніть «Налаштування» → «Конфіденційність» → «Конфіденційність облікового запису» і вимкніть опцію «Приватний обліковий запис».

Як закрити профіль в Instagram через сайт

Відкрийте налаштування: клікніть по іконці профілю в правому верхньому куті, а потім – по коліщатку. В меню оберіть «Конфіденційність і безпека» і поставте галочку на опції «Приватний обліковий запис».

Щоб відкрити профіль, знову натисніть у налаштуваннях «Конфіденційність і безпека» і зніміть галочку з опції «Приватний обліковий запис».

Як закрити профіль автора або бізнес-аккаунт в Instagram

Якщо раніше ви перейшли зі звичайного облікового запису на авторський або бізнес-аккаунт, закрити таку сторінку ви не зможете. Ці типи облікових записів призначені для публічних користувачів, які просувають свій бренд. Тому вони не припускають можливості закриття.

Єдиний вихід – знову повернутися до звичайного облікового запису. Це можна зробити у мобільному додатку Instagram. Натисніть в налаштуваннях «Обліковий запис» → «Перейти на особистий аккаунт» і дійте за підказками системи.

Перейшовши на звичайний обліковий запис, ви зможете закрити його за допомогою інструкцій опублікованих вище.

Не пропустіть