Показали, як Cyberpunk 2077 виглядає на PlayStation 1?

Три тижні минули з дня офіційного виходу гри Cyberpunk 2077 та й стало відомо про багато недоробок творців. Попри 13 млн проданих копій гри (з урахуванням повернень) критика Cyberpunk 2077 стала звичною і модною серед комп’ютерних гравців.

Хейтери змагаються один з одним якомога болючіше зачепити продукцію компанії CD PROJEKT RED. Оригінальний спосіб вибрав автор Youtube каналу Anders Lundbjörk, що розмістив ролик, який показує як би виглядала гра Cyberpunk 2077 на консолі PlayStation 1 створеної понад чверть століття тому.

У ролику вказані недоліки та проколи в графічній системі Cyberpunk 2077, в тому числі неприродні рухи дерев, несподіваний зліт автомобіля і неадекватна поведінка неігрових персонажів. У коментарях продовжилося «знущання» над грою – користувачі заявили, що автор не сильно себе обтяжував і записав відео з PlayStation 4.

Слід зазначити, що акції компанії CD PROJEKT RED знизилися зі 120 доларів за день до релізу гри, до сьогоднішніх 73 доларів. Компанія Sony навіть тимчасово прибрала додаток зі свого магазину PlayStation Store, а Microsoft надала розширену програму компенсації, продовживши її на невизначений час. Проте, продажу гри поки б’ють всі рекорди, а розробники постійно випускають оновлення, намагаючись стабілізувати ігровий процес.

Джерело dualshockers.com
Не пропустіть