Xpeng Motor представила електричний пасажирський квадрокоптер Traveler X1

У продажі - до кінця року. Його вантажопідйомність - 200 кг, а максимальна швидкість - 120 км/год

Xpeng Motor представила на автосалоні в Шанхаї не тільки традиційний засіб пересування у вигляді електромобіля Xpeng P5, а й альтернативний транспортний засіб – повітряне. На фото показаний електричний пасажирський квадрокоптер Traveler X1, продажі якого стартують в кінці року.

За габаритами такий засіб малої авіації можна порівняти з автомобілем, а до його плюсів відноситься вертикальний зліт і така ж посадка. У компанії запевняють, що грунтовно протестували пристрій, зробивши більш 10 000 вильотів. До того ж до старту продажів у творців є час довести транспортний засіб до товарної кондиції і переконатися в його безпеці.

Максимальна вантажопідйомність Traveler X1 – 200 кг (тобто він підходить для переміщення двох осіб), а маса самого квадрокоптера становить 240 кг. «Мандрівник» – гучна назва для транспортного засобу з автономністю польоту 18-25 хвилин, проте в умовах міста або віддалених селищ такий транспортний засіб може бути дуже корисно. Traveler X1 розрахований на польоти на висоті до 1 км при швидкості до 120 км/год і максимальній силі вітру до 5-6 балів за шкалою Бофорта.

У Xpeng вважають, що такий транспортний засіб буде затребуване не тільки індивідуальними користувачами, але і, наприклад, в комерційних цілях – для повітряних турів. Також Traveler X1 може стати в нагоді при проведенні рятувальних операцій або як транспортний засіб служби екстреної допомоги.

Не пропустіть