Xiaomi значно покращила свій доступний роутер

Компанія Xiaomi презентувала нове оновлення програмного забезпечення, яке додало новий функціонал у її доступний роутер Redmi AX6. Нагадаємо, що в оснащення цієї моделі входить 6 антен, при цьому вона підтримує Wi-Fi 6 та коштує на китайському ринку менше 60 доларів.

У новому оновленні, яке фігурує під кодовим номером 1.1.3, з’явилася підтримка технологій Mesh-мереж. Завдяки цьому власники роутерів Redmi AX6 можуть об’єднати декілька маршрутизаторів у одну гібридну мережу, яка буде охоплювати більшу площу. Що важливо, максимальна кількість пристроїв у такій гібридній мережі складає 10 штук.

Як заявляє компанія, для об’єднання у Mesh-мережу можна використовувати не лише роутери Redmi AX6, а й роутери Xiaomi Mi Router AX6000 та AX3600. Крім цього, компанія додала у роутер підтримку оптимізованого підключення для ігор компанії Tencent, серед яких є такі популярні проекти, як PUBG Mobile.

Що важливо, оновлення з цими функціями вже є на Redmi AX6, але незабаром повинно з’явитися і на інших доступних моделях компанії. Так, незабаром оновлення очікується на роутерах Redmi AX5 та Xiaomi AX1800, щоправда, невідомо, чи буде функціонал повністю ідентичним.

Не пропустіть