Xiaomi тестує унікальну функцію камери смартфонів

Оновлення повинно поліпшити функції камери і додати кілька унікальних фільтрів - наприклад, заміну неба і панорамне cелфі

Оновлений додаток камери смартфонів компанії може покращувати фотографії, розфарбовуючи небо в яскравий блакитний колір. При цьому, варто зазначити, що така обробка не виглядає неприродно – при перегляді деяких кадрів навіть складається відчуття, що це на звичайних знімках просто прибрали насиченість.

Ця функція поки тільки тестується, але вже зрозуміло, що вона дозволить любителям міської та пейзажної зйомки робити більш цікаві і мальовничі світлини в дусі знаменитої заставки Windows, де соковита зелена трава контрастує з приємним блакитним небом. Така фішка буде затребувана у жителів тих країн і міст, де небо, в основному, сумного сірого кольору. Представники компанії відзначають, що функція справляється з поліпшенням неба навіть тоді, коли в кадрі є перешкоди у вигляді проводів або гілок дерев.

Портал Hindustantimes повідомляє, що обробка неба буде працювати наступним чином: спочатку користувач повинен буде зробити знімок, потім зайти в розділ редагування, і серед фільтрів знайти потрібну функцію. Будуть надані різні режими, такі як хмарність, сонячний день і навіть веселка. Після збереження фотографії в пам’яті телефону залишаться обидва варіанти – і «чистий», і оброблений. Можливо, фільтри для неба доведеться завантажувати окремо, але ця інформація поки не підтверджується. Відомо, що першим смартфоном з підтримкою цієї фішки стане Mi 9T.


Не пропустіть