Xiaomi стрімко доганяє Apple на ринку смартфонів

Міжнародна дослідницька фірма International Data Corporation (IDC) презентувала дані про поставки смартфонів за перший квартал цього року. Згідно з цими даними, поставки зросли на 25.5 відсотка у порівнянні з минулим роком, а у індустрії були поставлені деякі рекорди.

Згідно з наданими даними, за перший квартал цього року було продано 346 мільйонів смартфонів. Найбільше показники продаж зросли на китайському ринку (на 28 відсотків), та в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (за винятком Японії), де ріст склав 30 відсотків. Також були надані детальні дані про продажі різних брендів, що демонструють тенденції на світовому ринку.

Вперше за багато років з п’яти топових брендів-виробників зникла компанія Huawei, що, безумовно, є прямим наслідком санкцій з боку Сполучених Штатів Америки. Перше місце займає Samsung з 21.8 відсотками ринку та ростом на 28.8 відсотка у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, друге – Apple з 16 відсотками та ростом на 50.4 відсотки, а третє – Xiaomi з 14.1 відсотка та ростом на 64.8 відсотка.

Четверте та п’яте місця займають, відповідно, OPPO та vivo, частки яких складають 10.8 та 10.1 відсотка. Показники першої компанії виросли на 64.5 відсотка, а другої – на 40.7 відсотка. За даними фірми International Data Corporation, три китайські компанії з цього списку, по суті, поділили частку Huawei. Ці компанії ростуть за рахунок продаж бюджетних та середньобюджетних моделей, а Samsung та Huawei – за рахунок флагманів.

Не пропустіть