Xiaomi розповіли, чому в Mi 10T та Mi 10T Pro встановлено IPS-дисплеї

Компанія Xiaomi місяць тому презентувала два нові флагманські смартфони – Mi 10T та Mi 10T Pro, які оснащені 6.67-дюймовими IPS-дисплеями. Багато фанатів були здивовані цим, адже вищеназвані флагмани не можна назвати недорогими, а переважно саме у такі смартфони ставлять IPS-матриці, а прерогативою флагманів є OLED.

Зараз журналісти видання TechRadar вияснили, чому компанія прийняла саме таке рішення. На відповідне питання представники Xiaomi відповіли, що головною причиною для вибору плоскої IPS-панелі була не дешевша ціна компонента, а велика кількість опитувань серед користувачів та досліджень, наслідки яких були досить цікаві.

По-перше, більше половини користувачів надають перевагу саме плоским дисплеям, а не популярним серед флагманів “дисплеям-водоспадам”. Безумовно, OLED-матриці більш технологічні, споживають менше енергії, мають кращу контрастність та кольоропередачу, але не це стало ключовим фактором.

Представники компанії Xiaomi обгрунтували це рішення тим, що IPS-дисплеї мають менший вплив на очі, і близько 10 відсотків користувачів скаржаться на відчутний дискомфорт під час використання OLED-дисплеїв, що не можна ігнорувати. Також у компанії розповіли, що було прийняте рішення про використання високоякісного рідкокристалічного, який можна назвати топовим рішенням свого класу, а не OLED-дисплея середньої якості.

Джерело TechRadar
Не пропустіть