Xiaomi презентувала крутий OLED-телевізор з 4K та 120 Гц за 1840$

Компанія Xiaomi провела презентацію, в ході якої показала свій перший телевізор з OLED-матрицею в рамках модельного ряду Mi TV Master Series, але поки він доступний лише в одній діагоналі – 65 дюймів.

На передній панелі телевізора дуже тоненькі рамки, тому дисплей займає 98.8 процентів передньої панелі. OLED-панель дуже добре відкалібрована, значення DeltaE не перевищує 1.5. Заявлене охоплення кольорового простору DCI-P3 на 98.5 процентів, зображення 10 біт та чорний колір з яскравістю, близькою до 0 кандел на метр квадратний, що типово для OLED-панелей. Однією з головних фішок можна назвати частоту оновлення 120 Гц, є підтримка технології MEMC та DC Dimming.

Є підтримка пропрієтарної технології AI Master, яка в реальному часі регулює велику кількість параметрів, завдяки чому створюється зображення максимальної якості, а також підтримка технології Dolby Vision. З аудіо тут все також у порядку, оскільки в телевізорі використовується дев’ять динаміків, сумарна потужність яких складає 65W, а також є підтримка Dolby Atmos.

В телевізорі використовується чіпсет MediaTek MT9652, який складається з чотирьох ядер Cortex-A73, які працюють на тактовій частоті 1.4 ГГц, та чотириядерного GPU Mali-G52. Також у телевізора є два порти USB, три HDMI, серед яких є один HDMI 2.1, а також RJ-45 та S/PDIF. Xiaomi Mi TV Master Series почне продаватися вже завтра за ціною 1840 доларів, що цілком адекватно, враховуючи характеристики, які пропонує Xiaomi.

Не пропустіть