Xiaomi презентувала незвичайну приставку Mi TV Stick, ігровий дисплей 34” 144 Гц та два електроскутери

Екосистема Xiaomi постійно розширюється, і сьогодні до неї додалась телевізійна приставка Xiaomi Mi TV Stick, ігровий монітор та пара електроскутерів.

Mi TV Stick

Цей девайс може додати деякі розумні фішки Android TV 9.0 вашому телевізору. Девайс дещо простіший, ніж Mi Box, і може видавати лише 1080p, оскільки використовує лише HDMI 2.0. Приставка працює на чіпсеті Amlogic S905 Y2, який працює в парі з одним ГБ оперативної пам’яті та має 8 ГБ внутрішньої пам’яті eMMC 5.1. Є підтримка Wi-Fi 802.11 ac та Bluetooth 4.2.

Xiaomi Mi TV Stick має дуже зручну фішку, яка називається “air mouse”, яка дозволяє контролювати телевізор, просто крутячи пультом, а також запускати Netflix, Amazon Prime Video та Google Assistant. Також є підтримка протоколу Chromecast, який дозволяє легко та швидко переслати фотографії зі смартфона на телевізор. Xiaomi Mi TV Stick коштує 40 євро. Нагадаю, що Xiaomi Mi Box, в якого вже є підтримка 4К, стартує з позначки в 60 євро на європейському ринку.

Mi Curved Gaming Monitor 34”

Телевізійна приставка – не єдиний продукт, який сьогодні показала компанія. Сьогодні Xiaomi випустила ще й монітор для геймерів, який має матрицю діагоналлю 34 дюйми та частотою 144 Гц. Варто виокремити підтримку AMD FreeSync та компенсацію низької частоти оновлення. Є два роз’єми HDMI та два роз’єми DisplayPort.

Дисплей має роздільну здатність 1440p+ та співвідношення сторін 21 до 9. Панель має покриття 121 sRGB. Викривлення дисплея складає 1500R, що на даний момент є максимально доступним показником на ринку. Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34” коштуватиме 400 євро.

Mi Electric Scooter 1S і Pro 2

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S – це оновлена версія оригінальної моделі M365. Вона важить 12.5 кілограма, а його акумулятор розрахований на 30 кілометрів ходу. Потужність складає 250W, завдяки якій самокат може досягати максимальної швидкості 25 кілометрів на годину (розраховано на те, що власник важить 75 кілограмів а поверхня, по якій він пересувається, плоска).

1S додав нумеричний індикатор швидкості та декілька статусних іконок, тоді як в оригінальної моделі було лише чотири LED-світлодіоди, які показували рівень заряду акумулятора. Ця модель використовує такі самі гальма, як і Pro-модель.

Друге покоління Pro не дуже змінилося в порівнянні з першим. У ньому було покращене охолодження та менеджмент акумулятора. Обидві моделі використовують освітлення з подвоєною потужністю 2W. Mi Electric Scooter Pro 2 важить 14.2 кілограма та може запропонувати більший запас ходу, ніж молодші моделі – лише 45 кілограмів.

Потужність мотора складає 300W, а максимальна швидкість встановлена на рівні 25 кілометрів на годину (у багатьох країнах ця швидкість встановлена, як максимальна за законом). Також Pro-модель використовує кращу гальмівну систему, ніж 1S. Xiaomi Mi Electric Scooter 1S коштує 500 євро.

Не пропустіть