Xiaomi презентувала бездротову зарядку з рекордною потужністю

Компанія Xiaomi не так давно презентувала свій флагманський смартфон Mi 10 Ultra, одними з головних фішок якого є швидка зарядка потужністю 120W та бездротова зарядка потужністю 50W. Буквально сьогодні компанія Xiaomi показала свою нову бездротову зарядка, яка має ще більшу потужність та ставить новий світовий рекорд.

Нове покоління бездротової зарядки Xiaomi має потужність до 80W, що дозволяє зарядити смартфон, об’єм акумулятора якого складає 4000 мАг, наполовину за 8 хвилин, а повна зарядка займе 19 хвилин. Компанія опублікувала відео на офіційному YouTube-каналі, де показана робота цієї бездротової зарядки в модифікованій версії Xiaomi Mi 10 Pro.

Нагадаємо, що першим смартфоном компанії Xiaomi з підтримкою бездротової зарядки був Xiaomi Mi Mix 2S, який вийшов два роки тому та підтримував максимальну потужність 7.5W. Його наступник, Mi Mix 3, підтримував вже 10W-зарядку, а Xiaomi Mi 9 – 20W. Pro-версія Xiaomi Mi 9, яка вийшла рік тому, підтримувала швидку зарядку потужністю 30W, а останнім рекордсменом став Xiaomi Mi 10 Ultra, який підтримує швидку зарядку потужністю 50W.

На даний момент невідомо, у якого саме смартфона Xiaomi буде підтримка цього стандарту, і коли очікувати його виходу. Скоріш за все, розробка технології вже завершено і ми побачимо її вже у наступному флагманському Xiaomi Mi 11. Нагадаємо, що у OnePlus 8 Pro потужність бездротової зарядки складає 30W, а у iPhone 12 – 15W.

Джерело YouTube
Не пропустіть