Xiaomi представив новий відеореєстратор Mi Smart Dashcam 2 Standard Edition

Він коштує 44 долари.

У травні цього року Xiaomi випустила автомобільний відеореєстратор Mi Smart Dashcam 2K за 58 доларів. Тепер компанія представила Mi Smart Dashcam 2 Standard Edition з більш низькою ціною — 44 долари. Товар продається на сайті Youpin.

Відеореєстратор Mi Smart Dashcam 2K Standard Edition має більш компактну конструкцію, ніж його попередник, але він зберіг квадратну форму і невеликі розміри — 7 см. Камера новинки здатна записувати відео з роздільною здатністю Full HD. Пристрій також підтримує кодек H.265, що знижує обсяг відеофайлів без значної втрати якості картинки.

Екран дисплея на задній панелі також був зменшений до 2,0-дюймів. В конструкції приладу використовується світлочутливий датчик оптичного формату 1/2,9 дюйма і об’єктив з діафрагмою f/2,0 для отримання високоякісного зображення в умовах низької освітленості. Кут огляду становить 130°, що дозволяє зменшувати сліпі зони під час зйомки.

Mi Smart Dashcam 2 Standard Edition підтримує інтелектуальне голосове управління. Попередньо розблоковувати пристрій не потрібно. Гаджет також сумісний з фірмовим додатком Mijia, завдяки якому картинку в режимі реального часу або збережений запис можна виводити на екран на приладовій панелі автомобіля.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть