Xiaomi представила велотренажер з величезним екраном

Ціна вас точно здивує

На краудфандінговой майданчику Xiaomi представлений велотренажер Smart Bike V1-PLUS. Він отримав цікавий дизайн і дисплей з діагоналлю 19,5″, стійкий до впливу крапель поту. На ньому виводиться інформація про поточне тренування, загальна статистика і так звані живі уроки, що транслюються через спеціальний додаток в режимі реального часу.

Крім екрану, в числі головних особливостей виробник виділяє відмову від класичних гальмівних колодок на користь магнітної системи гальмування і ремінного приводу для зниження рівня шуму під час використання тренажера.

Розміри Smart Bike V1-PLUS склали 145×130×53 сантиметра, що робить його відносно компактним рішенням для домашнього використання. Сидіння і кермо, звичайно, регулюються по висоті. Також під себе можна налаштувати положення спеціальних ручок ззаду для занять без переднього хвата. Для зручного переміщення тренажера на ніжках передбачені коліщатка.

У продажу Smart Bike V1-PLUS з’явиться в чорному або білому корпусі за ціною ¥ 9 999. Доступним такий спорт точно не назвеш.

Не пропустіть