Xiaomi представила швидкісний роутер з Wi-Fi 6 з семи антенами

Вона коштує $86.

Серія смартфонів Xiaomi Mi 10 буде підтримувати підключення до Wi-Fi 6, і для реалізації цієї функції компанія готується до запуску роутера Xiaomi AIoT AX3600. Компанія представила на своїй сторінці в Weibo постер і інформацію про майбутній пристрій.

Роутер Xiaomi AIoT AX3600 підтримує роботу в діапазонах частот 2,4 ГГц, і 5 ГГц. Пікова швидкість передачі даних складає до 1,7 Гбіт/с, а з допомогою технології MU-MIMO «розганяється» до теоретично можливих 2976 Мбіт/с.

Роутер має велику кількість антен — аж 7, одна з яких виділена для потреб AIoT (пристроїв інтернету речей з підтримкою ШІ-алгоритмів). Крім того, AX3600 дозволяє користувачам дистанційно здійснювати налаштування за допомогою функції віддаленого управління.

Маршрутизатор працює на чотирьохядерному процесорі Qualcomm IPQ8071 з максимальною тактовою частотою 1,0 ГГц за підтримки 512 МБ оперативної пам’яті. Він також оснащений шістьма підсилювачами сигналу.

За запевненням виробника, маршрутизатор «спокійно» працюватиме в квартирі площею до 100 квадратних метрів. Завдяки підтримці технології мультиплексування OFDMA він здатний автоматично виявляти нові пристрої в мережі.

Вартість новинки становить $86, дата початку продажів буде оголошена виробником пізніше.

Джерело Cnet
Не пропустіть