Xiaomi представила розумний годинник для жінок з IP68 і 30 днями без підзарядки

Компанія Xiaomi показала свій новий годинник, який отримав назву Xiaomi Imilab W11. Він створений спеціально для жіночої аудиторії.

Цей пристрій дівчата можуть використовувати в якості помічника, який може нагадувати про менструальний цикл. Гаджет доступний в рожевому кольорі з з білим або рожевим ремінцями.

Xiaomi Imilab W11 оснащений 1,09-дюймовим HD-екраном роздільною здатністю 240×240 пікселів, який покритий зігнутим захисним склом 2,5D. У конструкції використовується алюмінієвий сплав в якості основного матеріалу.

Нековзний силіконовий ремінець для годинника є легким і зручним в носінні. Розумний годинник Imilab W11 оснащений датчиками для моніторингу здоров’я, включаючи 24-годинний високоточний сенсор для відстеження серцевого ритму, датчик для визначення насичення крові киснем.

Також годинник підтримує 9 спортивних режимів. Дівчата також можуть використовувати годинник в якості помічника з функцією нагадування про менструальний цикл. Звичайно ж, є підтримка повідомлень зі смартфонів з вібрацією. Пристрій є захищеним від впливу пилу і вологи відповідно до IP68. Час роботи без підзарядки досягає 30 днів.

Ціна пристрою поки не повідомляється.

Джерело Xiaomi

Не пропустіть