Xiaomi представила розумні унітази вартістю 300 доларів і 415 доларів

Xiaomi на платформі для колективного збору коштів Youpin анонсувала нову модель розумного унітазу. Новинка називається Little Whale Wash Antibacterial Smart Toilet.

Оновлений унітаз оцінили в 300/415 доларів в залежності від версії. Нагадаємо, що два роки тому китайська компанія представила унітаз за ціною 410 доларів, а вже минулого літа була випущена модель вартістю 800 доларів.

Новинка за 415 доларів може похвалитися дисплеєм, пультом дистанційного керування, фільтром для очищення води. Також вона має в своєму розпорядженні функціями самоочищення, просушування, біде і водного масажу. Варіант, оцінений в 300 доларів, нічого з цього запропонувати не в змозі.

При цьому обидві новинки отримали сидіння, виконані з антибактеріального матеріалу. Змив виконується протягом п’яти секунд після того, як користувач встав, якщо він забув піднести руку до датчика на корпусі пристрою.

Унітази не отримали вбудованого бачка для води. Корпус новинок має захист від води за стандартом IPX4. Також відзначимо нічну підсвітку і можливість налаштовувати підігрів сидіння.

Не пропустіть