UPG_price_d+m

Xiaomi представила потужну електровикрутку з зарядкою через USB-C

На одному заряді можна вкрутити 180 саморізів.

Компанія Xiaomi випустила електричну викрутку Mijia Electric Screwdriver, яка моментально стала хітом фірмового краудфандингового майданчика. Користувачі високо оцінили не тільки можливості пристрою, але і дизайн, відзначений престижною нагородою iF Design Award 2019.

Викрутка має форму компактного пістолета. Її корпус виготовлений з якісного інженерного пластика з високою термостійкістю і стійкістю до ударів. Він покритий декількома шарами спеціальної фарби, яка поліпшує зчеплення при експлуатації і захищає від корозії.

У пристрої досить потужний для таких габаритів мотор з металевим редуктором. Максимальний крутний момент – 5 Нм, чого повинно бути достатньо для побутових потреб. Сам виробник вважає Mijia Electric Screwdriver ідеальним варіантом для складання меблів, установки електроприладів і розбиранні техніки.

Вбудованого акумулятора ємністю 2 000 мА·год буде досить для вкручування 180 саморізів з максимальною швидкістю обертання. Для підзарядки викрутки передбачений порт USB Type-C.

У комплекті з гаджетом йде 12 різних біт зі сталі S2 з твердістю HRC60. Вони куди більш надійні і довговічні, ніж аналоги з хромванадієвої сталі. Пошкодити їх не вийде навіть якщо використовувати не за призначенням.

Оцінили Mijia Electric Screwdriver в 159 юанів або приблизно 25 доларів. Після дебюту в Китаї цю новинку можна чекати на AliExpress.


Не пропустіть