Xiaomi представила новітній вертикальний кондиціонер Xiaomi 3HP

Він забезпечує швидке охолодження приміщень площею до 20 квадратних метрів

Китайський виробничий гігант Xiaomi представив вертикальний кондиціонер баштового типу Xiaomi 3HP, який пропонується за ціною 840 доларів.

Він забезпечує швидке охолодження приміщень площею до 20 квадратних метрів, тому виробник рекомендує використовувати його в кабінетах, спальнях і інших частинах будинку.

Це пристрій використовує технологію ламінарного м’якого вітру. Конструкція його лопастей дозволяє усунути виникнення сильного потоку повітря і протягів, крім того, він охолоджуж приміщення до однакової температури по всій площі.

У вертикальному кондиціонері Xiaomi 3HP використовується інверторний компресор постійного струму з внутрішнім і зовнішнім вентиляторами. Він також використовує електронні розширювальні клапани для управління дроселем, що робить систему ефективною та енергозберігаючою. Він може точно контролювати температуру під час швидкого охолодження і нагрівання.

Новий кондиціонер від Xiaomi відповідає останнім новим стандартам енергоефективності. Коефіцієнт енергоефективності або APF (річний коефіцієнт корисної дії) становить 5,13. Поточний китайський стандарт енергоефективності для пристроїв першого класу дорівнює 4,5.Не пропустіть