Xiaomi представляє п’ять нових продуктів екосистеми

Сьогодні Xiaomi представила низку смартпристроїв, які покликані зробити життя користувачів більш розумним. Нова лінійка продуктів складається з маршрутизатора Mi Router AX9000, ігрового монітора Mi 2K Gaming Monitor 27”, електросамоката Mi Electric Scooter 3, навушників Redmi Buds 3 Pro та аерофритюрниці Mi Smart Air Fryer 3.5L.

Розумний зв’язок

Маршрутизатор Mi Router AX9000.

Новий маршрутизатор Mi Router AX9000 є першим тридіапазонним маршрутизатором1 Xiaomi з підтримкою WI-FI 6; він оснащений шестиядерним процесором Qualcomm®. Цей маршрутизатор стане центром цифрових розваг у будинку майбутнього, де до мережі підключено багато пристроїв. Завдяки використанню одного діапазону 2,4 ГГц та двох діапазонів 5 ГГц цей флагманський продукт здатний забезпечити безперервний ігровий процес навіть при одночасному підключенні декількох розумних пристроїв.

Зі швидкістю передачі даних до 8354 Мбіт/с2 маршрутизатор Mi Router AX9000 задовольняє всі потреби сучасного геймера або власника розумного будинку, забезпечує високу пропускну здатність для ігор або завантажень з одночасною стабільною трансляцією у 4K-якості. Mi Router AX9000 має вбудовану спеціальну антену для пристроїв «розумного будинку» компанії, яка дає змогу користувачам легко підключати й управляти своєю мережею інтелектуальних пристроїв.

Ігровий монітор Mi 2K Gaming Monitor 27″.

Новий ігровий монітор Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27’’ має QHD-дисплей з роздільною здатністю 2560×1440. Він підтримує частоту оновлення 165 Гц, що дозволить повністю зануритися в ігровий процес та отримати перевагу під час гри. Mi 2K Gaming Monitor 27’’ також підтримує стандарт VESA Display™ 400 і охоплює 95% колірного простору DCI-P3, забезпечуючи високу яскравість та соковиті кольори.

Розумний та здоровий спосіб приготування їжі

Аерофритюрниця Mi Smart Air Fryer 3.5L.

Розумний спосіб життя починається з кухні. Аерофритюрницю Mi Smart Air Fryer 3.5L створено для тих, хто живе у напруженому ритмі, але не відмовляється від здорового харчування. Вона допомагає спростити процес приготування їжі удома – і все це без додавання олії.

Сумісність із додатком Mi Home дає змогу легко керувати аерофритюрницею віддалено і встановлювати температуру від 40 до 200°C для ідеального приготування страв. До того ж, додаток пропонує понад 100 різних ідей рецептів, з якими щодня можна готувати легко та швидко.3

З Mi Smart Air Fryer 3.5L користувачі можуть запланувати приготування їжі заздалегідь – до 24 годин. Це відкриває безліч можливостей та дозволяє, наприклад, зробити закваску для йогурту або підсушити корм для домашніх тварин. За допомогою голосових команд через Google Assistant і Amazon Alexa можна запустити таймер, поставити його на паузу або перевірити час, що залишився.4 OLED-дисплей також дає можливість стежити за часом і температурою.

Стиль міського життя

Електросамокат Mi Electric Scooter 3.

Глобальні поставки електросамокатів Xiaomi Mi Electric Scooter досягли позначки 4 мільйонів штук, що дозволило Xiaomi стати лідером мобільності першої та останньої милі.5

Нещодавно представлений електросамокат Mi Electric Scooter 3 – ще один стильний компаньйон для тих, хто бажає пересуватися містом зручно та безпечно. Він доступний у двох кольорах – Onyx Black та Gravity Grey. Електросамокат має дуже легкий корпус, а також вдосконалену триступеневу розкладну конструкцію. Завдяки цьому його зручно переносити, зберігати в багажнику автомобіля та перевозити із собою в автобусі або потязі.

Електросамокат Mi Electric Scooter 3 з легкістю маневрує під час коротких поїздок містом, а його мотор із максимальною потужністю 600 Вт дозволяє розвивати швидкість до 25 км/год. До того ж, він має нові функції безпеки, наприклад, регенеративну антиблокувальну гальмівну систему E-ABS та нові подвійні дискові задні гальма.

Навушники Redmi Buds 3 Pro.

Навушники Redmi Buds 3 Pro також є ідеальним супутником для розваг або розмов у дорозі. Ці навушники забезпечують високоякісний звук завдяки функції заглушення шумів ANC і прозорому режиму.6 Вони також підтримують Bluetooth 5.2 для стабільного зв’язку з двома пристроями, тобто користувачі можуть без особливих зусиль перейти від перегляду відео на своєму ноутбуці до прийому вхідного виклику на своєму смартфоні без повторного підключення.

Навушники Redmi Buds 3 Pro здатні працювати до 6 годин від одного заряду і до 28 годин за умови їх використання з футляром. Усього 10 хвилин зарядки в футлярі вистачить для 3 годин прослуховування музики.7 Redmi Buds 3 Pro також підтримують бездротову зарядку.

Ціни

  • Mi Router AX9000: рекомендована роздрібна ціна – від 299 євро.
  • Ігровий монітор Mi 2K Gaming Monitor 27”: рекомендована роздрібна ціна – від 449 євро.
  • Навушники Redmi Buds 3 Pro: рекомендована роздрібна ціна – від 69,9 євро.
  • Електросамокат Mi Electric Scooter 3: рекомендована роздрібна ціна – від 449 євро.
  • Фритюрниця Mi Smart Air Fryer 3.5L: рекомендована роздрібна ціна – від 99 євро.

1 Щоб увімкнути Wi-Fi 6 (802.11ax) та інші функції, зокрема OFDMA, MU-MIMO та 4K QAM/1024QAM, потрібні пристрої, які також підтримують відповідні функції. Фактична швидкість бездротового зв’язку може відрізнятися залежно від фактичних умов мережі.

2 Максимальна швидкість бездротової передачі це швидкість, визначена відповідно до специфікацій стандарту IEEE 802.11.

3 Більша кількість рецептів стане доступною через OTA-оновлення.

4 Доступність Google Assistant та Amazon Alexa залежить від ринку. Для роботи також потрібне програмне забезпечення останньої версії. Торгова марка Google Assistant належить компанії Google LLC.

5 Станом на червень 2021 року, внутрішні дані Xiaomi.

6 Певні налаштування ANC та прозорого режиму доступні лише на обраних смартфонах Xiaomi / Redmi.

7 Дані отримано під час внутрішніх тестів, фактичний час автономної роботи залежить від умов використання.

 

Не пропустіть