Xiaomi показала унікальний ноутбук Mi Gaming 2019 (фото)

Відомі усі його основні характеристики, але деякі особливості будуть розкриті під час офіційного анонсу 4 серпня

На щорічній шанхайській виставці ChinaJoy компанія Xiaomi показала оновлений ігровий ноутбук Mi Gaming Laptop 2019. Пристрій знаходилося на стенді Intel, і, по суті, це була не офіційна його презентація, а лише демонстрація ключових особливостей ноутбука в максимальній конфігурації.

Відразу варто відзначити, що Mi Gaming Laptop 2019 мало чим відрізняється від свого попередника зовні. Ключова зміна пов’язана з апаратним оснащенням. Ця модель ноутбука обладнана екраном з частотою 144 Гц і колірним охопленням 72% від NTSC (по суті, стандартний sRGB). Серцем нового портативного комп’ютера Xiaomi виступає процесор Intel Core i7-9750H, який працює в парі з дискретною відеокартою NVIDIA RTX 2060. Оперативної пам’яті в пристрої 16 ГБ, внутрішньої – 512 ГБ (встановлений SSD-накопичувач PCIe).

Найбільш привабливим доповненням є підтримка трасування променів в реальному часі. Раніше глава NVIDIA розповідав, що ця технологія забезпечує реалістичне освітлення, моделюючи фізичну поведінку світла. В даному випадку світло може вести себе по-різному: відбиватися від одного об’єкта до іншого (відображення), блокуватися об’єктами (тіні) і проходити крізь прозорі або напівпрозорі об’єкти (переломлення). У поєднанні всі ці взаємодії створюють остаточний варіант, який ми бачимо на екрані.

 


Не пропустіть