Xiaomi показала новий геймпад для смартфонів, ПК та розумних телевізорів

Недорогий контролер підійде як затятим мобільним геймерам, так і прихильникам казуальних проектів

Нещодавно китайська компанія Xiaomi офіційно показала світові свій найновіший ігровий геймпад під назвою GamePad Elite Edition – головною фішкою пристрою є сумісність з різними пристроями. Наприклад, виробник повідомляє, що геймпад працює як зі смартфонами на Android, так і з розумними телевізорами і навіть із ПК. Більш того, геймер може не просто підключити контролер до свого комп’ютера, але і отримати повноцінну підтримку від платформи Steam – пристрій буде працювати з платформою компанії Valve, підтримуючи вібрацію та інші функції.

У плані дизайну геймпад Xiaomi GamePad Elite Edition віддалено нагадує DualShock 4 тільки з власним розташуванням елементів управління. Стіки розташовані по-діагоналі, як у контролерах Xbox, є хрестовина, що буде дуже зручно у рольових іграх, файтингах і не тільки, а в правому верхньому кутку новинки є окремі апаратні кнопки A, B, X та Y. По центру гаджета розташували додаткові елементи керування, які необхідні для підключення геймпада до платформи, а в нижній частині корпусу додані кнопки під безіменні пальці геймера – аналог пелюсток.

Виробник заявляє про значний термін роботи кнопок геймпада – не менше одного мільйона натискань. При цьому підключення гаджета до системи відбувається або вбудованим модулем Bluetooth 5.0, або USB-приймачем, який, природно, включений в комплект. А ще в комплекті поставки потенційний власник виявить кронштейн для установки смартфона прямо на геймпад.

Варто зазначити, що геймпад Xiaomi GamePad Elite Edition реалізовуватимуть через платформу зі збору коштів – краудфандингову кампанію запустили вчора, 27 квітня. У ході кампанії вартість геймпаду становить 50 доларів, після повноцінного початку продажу ціна зросте до 60 доларів.Не пропустіть